شنبه 30 تير 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

دکتر مرتضی طوسی رئیس کمیته مطالعات و پژوهشهای راهبردی فدراسیون گلف شد -

»

دکتر مرتضی طوسی رئیس کمیته مطالعات و پژوهشهای راهبردی فدراسیون گلف شد -

»

تیم ملی وودبال فردا به هشتمین دوره مسابقات وودبال جهانی در تایلند اعزام می شود/امید داریم در این رقابت‌ها نسبت به دوره‌های گذشته شرایط بهتری را رقم بزنیم -

»

تیم ملی وودبال فردا به هشتمین دوره مسابقات وودبال جهانی در تایلند اعزام می شود/امید داریم در این رقابت‌ها نسبت به دوره‌های گذشته شرایط بهتری را رقم بزنیم -

»

جلسه مشترک رئیس کمیته استعدادیابی فدراسیون گلف با رئيس كميته همگاني و استعدادیابی انجمن بهکاپ برگزار شد -

»

جلسه مشترک رئیس کمیته استعدادیابی فدراسیون گلف با رئيس كميته همگاني و استعدادیابی انجمن بهکاپ برگزار شد -

»

مجمع انتخاباتی هیات گلف استان گلستان فردا برگزار می شود -

»

 
 


رئیس فدراسیون گلف:

اردوهای تیم ملی را در مالزی، امارات و ترکیه برگزار می‌کنیم /میزبانی از مسابقات بین‌المللی باعث انتقال دانش به ورزش کشور می‌شود

رئیس فدراسیون گلف گفت: میزبانی مسابقات بین‌المللی، هم انتقال دانش و مهارت گلف با حضور بازیکنان خارجی را به دنبال دارد و هم باعث تبادلات فنی و اجرایی گلف در سطح منطقه و سایر کشورها می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف به نقل از تسنیم،کیکاووس سعیدی در خصوص مسابقات دهه فجر اظهار داشت: فدراسیون گلف برای گرامیداشت دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب و یادواره شهدای آتش‌نشان برنامه‌های متنوعی را در سطح کشور در نظر گرفته است.

وی در ادامه افزود: دو دوره کلاس مربیگری در اصفهان به صورت تئوری و عملی برای آقایان و خانم‌ها زیر نظر مدرسان فدراسیون برگزار می‌کنیم. مسابقات بهکاپ را نیز در سطح استان تهران پیش‌بینی کردیم. مسابقات وودبال قهرمانی کشور نیز در تهران و در بهمن ماه برگزار می‌شود.

رئیس فدراسیون گلف تاکید کرد: جشنواره استعدادیابی در 14 و 15 بهمن ماه در اصفهان و کرمان و در دهه سوم بهمن ماه در خوزستان، لرستان، آذربایجان شرقی و زنجان برگزار می‌شود. در مرحله آغاز طرح در این 6 استان کارشناسان فدراسیون حضور دارند و زمینه‌ای برای پشتوانه سازی تیم ملی و تقویت گلف در بخش پایه به عنوان سطح هدف خواهند بود. در نظر داریم در برنامه 4 ساله 720 گلف‌باز جوان به جامعه گلف اضافه شود.

وی از برگزاری مسابقات بین‌المللی جام دوستی یادواره شهباز حسین‌پور در تهران خبرداد و گفت: رایزنی‌های لازم انجام و دعوت نامه به 15 کشور ارسال شده است و تاکنون 5 کشور اعلام آمادگی کردند البته هنوز برای ثبت‌نام کشورها هنوز فرصت هست.

سعیدی افزود: این مسابقات از 15 تا 20 اردیبهشت ماه در زمین گلف مجموعه انقلاب برگزار می‌شود. این اولین دوره مسابقات است بعد از ارسال گزارش به آسیا در تلاش هستیم تا در تقویم کنفدراسیون آسیا ثبت و هر ساله برگزار شود و در ادامه هم در بخش بانوان برگزار شود.

وی یادآور شد: پیش از آغاز مسابقات جام دوستی در تهران یک دوره کلاس مربیگری با حضور مربی خارجی و ویژه مربیان درجه یک خواهیم داشت. همچنین برنامه استعدادسنجی مستعدین گلف با حضور این مربی برگزار می‌شود.

رئیس فدراسیون گلف به فواید میزبانی مسابقات بین‌المللی اشاره کرد و گفت: میزبانی هم انتقال دانش و مهارت گلف با حضور بازیکنان خارجی را به دنبال دارد و هم باعث تبادلات فنی و اجرایی گلف در سطح منطقه و سایر کشورها می‌شود و می‌توان از ظرفیت‌ها استفاده کنیم. یکی از دستاوردهای این مسابقات برگزاری کمپ‌های مشترک است. بعلاوه حضور بازیکنان خارجی‌ در کشورمان سبب آشنایی آنها با فرهنگ و سطح فنی گلف ایران خواهد بود و باعث معرفی مظاهر و نماد انقلاب در راستای ارزش‌های اسلامی است.

وی درپایان عنوان کرد: اردوهای تیم ملی را در مالزی، امارات و ترکیه برگزار می‌کنیم. در این زمینه با فدراسیون گلف مالزی به توافق رسیدیم.تاريخ  ارسال:شنبه 9 بهمن 1395 - 07:57

کد:22954-1397


 

 
گزارش تصویریمسابقات لیگ دسته یک گلف آقایان کشور آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوشجاعت نداشتم هیچ وقت به فدراسیون گلف نمی‌آمدم/ اگر روزی تصمیم بگیرم در گلف مدیریت کنم این نوید را می‌دهم که بتوانم در این رشته هم تاثیرگذار باشم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.