يكشنبه 27 آبان 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

جلسه کمیته فنی مسابقات گلف قهرمانی آقایان کشور رده سنی زیر ۱۸ سال برگزار شد - آذربايجان شرقی

»

جلسه کمیته فنی مسابقات گلف قهرمانی آقایان کشور رده سنی زیر ۱۸ سال برگزار خواهد شد - تهران

»

همدان بعنوان قطب آموزش بهکاپ در جهان ثبت شد - همدان

»

کارگاه آموزشی رشته ورزشی گلف در استان کرمانشاه برگزار شد - کرمانشاه

»

مهلت اعلام آمادگی هیات های استانی در المپیاد استعدادیابی رشته ورزشی گلف اعلام شد - تهران

»

تغییر زمان برگزاری جشنواره المپیاد استعدادهای برتر رشته ورزشی گلف - تهران

»

طرح جوانه های گلف توسط هیات استان اصفهان برگزار گردید - اصفهان

»

 
 


برگزاری مسابقات بین‌المللی گلف "جام همبستگی"

رئیس فدراسیون گلف: هدفمان رسیدن به جمع 10 کشور برتر آسیا است
رئیس فدراسیون گلف گفت: یکی از دستاوردهای مهم برجام تقویت مناسبات بین المللی در بخش ورزش است که یکی از این موارد، میزبانی مسابقات بین المللی گلف در ایران است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف به نقل از ایسنا،کیکاووس سعیدی افزود: برجام دستاوردهای زیادی در حوزه های گوناگون داشته و دارد و یکی از دستاوردهای مهم، تقویت مناسبات بین المللی در امر ورزش است. با توجه به این امر در سال گذشته، ایران میزبان 133 مسابقه جهانی ، آسیایی و بین المللی در رشته های ورزشی مختلف بود. خوشبختانه ما نیز توانستیم میزبانی مسابقات بین المللی گلف را با نام جام همبستگی بگیریم و این رقابت ها از روز 15 اردیبهشت ماه سال جاری در تهران آغاز می شود.

وی بیان کرد: در این دوره از رقابت ها که تا روز 20 اردیبهشت ماه ادامه خواهد یافت، کشورهای پاکستان، لبنان، بنگلادش و افغانستان حضور می یابند و چهار تیم نیز از ایران در این مسابقات شرکت می کنند.

وی به برپایی کلاس آموزشی توسط مدرس بین المللی نیز اشاره کرد و گفت: همچنین یکدوره کلاس آموزشی را با حضور کیم بالدوین مربی بین المللی و کارآمد کشور استرالیا را در تهران برگزار می کنیم. این کلاس در چهار دوره برگزار می شود که این دوره ها شامل ملی پوشان بانوان، ملی پوشان آقایان، مدرسان و همچنین کلاس آموزش عمومی خواهد بود. امیدواریم که بتوانیم از برپایی این کلاس و حضور مربی ارزنده گلف جهان در ایران نهایت بهره را ببریم و مربیان و همچنین مدرسان ما نهایت استفاده را از این مربی حرفه ای ببرند.

رئیس فدراسیون گلف به جایگاه ایران در این رشته نیز اشاره کرد و افزود: ما هم اکنون با 22 پله صعود، رتبه 50 را در جهان در اختیار داریم و در آسیا نیز در رتبه 17 قرار داریم و هدف ما این است که جزو 10 کشور برتر در آسیا باشیم.

وی یادآور شد: فدراسیون گلف چهار انجمن مینی گلف، وودبال، کروکت و به کاپ را تحت پوشش دارد که این چهار انجمن توسط کمیته های مربوطه، زیر نظر فدراسیون فعالیت دارند.

سعیدی به شرایط اقلیمی گیلان نیز اشاره کرد و اظهار داشت: هدف فدراسیون این است که در استان هایی همچون گیلان که از شرایط اقلیمی خوبی برخودار هستند و همچنین مردم این خطه ورزش دوست و دارای فرهنگ غنی هستند، سرمایه گذاری مناسب داشته باشد و فدراسیون نگاه ویژه ای نیز به این استان ها دارد.تاريخ  ارسال:يكشنبه 3 ارديبهشت 1396 - 11:01

کد:28203-1397


 

 
گزارش تصویریمسابقات گلف قهرمانی آقایان کشور در رده سنی 18-30 سال آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوعزیزی:شفاف‌سازی، بهبود جایگاه فدراسیون و درهای باز از اهداف ماست آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.