شنبه 28 مهر 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

رئیس فدراسیون گلف آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفت - تهران

»

مهدی اسلامی بعنوان سرپرست خزانه دار فدراسیون گلف منصوب شد - تهران

»

حضور رئیس انجمن وودبال در جشنواره ورزش و محیط زیست - تهران

»

مهرداد جمشیدی سرپرست دبیری فدراسیون گلف شد - تهران

»

نشست رئیس فدراسیون گلف با مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی - تهران

»

اولین حکم در فدراسیون گلف برای سرپرست سابق فدراسیون - تهران

»

بخشنامه مسابقات گلف زیر 18 سال قهرمانی بانوان کشور اعلام شد - تهران

»

 
 


دکتر سعیدی:

به دنبال برگزاری منظم و سالانه رقابت‌های بین‌المللی گلف هستیم


کیکاووس سعیدی با اشاره به تلاش‌ها برای همگانی سازی گلف گفت: تیم ملی مهرماه برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا عازم نیوزیلند است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف به نقل از ایسنا دکتر کیکاووس سعیدی درباره شرایط برگزاری اولین دوره مسابقه‌های بین‌المللی گلف مسابقات بین‌المللی گلف گراميداشت قهرمان فقيد مرحوم شهباز حسين پور( كاپ صلح و دوستی)اظهار کرد: اولین دوره مسابقه‌های بین‌المللی گلف گرامی‌داشت مرحوم شهباز حسین‌پور با حضور ۴ کشور، لبنان،‌ پاکستان، افغانستان و بنگلادش به همراه ایران و به مدت ۳ روز از ۱۷ تا ۱۹ اردیبهشت ماه در زمین گلف مجموعه ورزشی باشگاه انقلاب برگزار می‌شود. این مسابقه‌ها در بخش تیمی و انفرادی پیگیری شد و در خاتمه به نفرات و تیم‌های برتر کاپ و مدال قهرمانی اهدا می‌شود. از آنجایی که این رقابت‌ها در سطح آماتور بود، جایزه نقدی به قهرمانان تعلق نمی‌گیرد.

وی درباره اسکان تیم‌ها و قهرمانان گفت: کلیه ورزشکاران در هتل آکادمی ملی المپیک اسکان داشتند. دلیل آن هم نزدیکی به زمین گلف و دسترسی آسان بود.

سعیدی درباره بازخورد برگزاری رقابت‌های گلف در بین تیم‌های خارجی شرکت کننده اظهار کرد: طی نشستی که با سرپرست‌ها داشتیم همگی از روند میزبانی در محل برگزاری راضی بودند و شرایط و امکانات را مطلوب دانستند.

او ادامه داد: کشورهای شرکت کننده همگی ابراز آمادگی کردند که در سال‌های بعد در تورنمنت‌ها به میزبانی ایران شرکت کنند. ما هم برنامه داریم تا پس از برگزاری جلسه با هیات رییسه این رقابت‌ها را به طور منظم و هر سال یا احتمالا هر دو سال یک بار برگزار کنیم تا به رشد گلف کمک شود.

رییس فدراسیون گلف درباره برگزاری کلاس‌های آموزشی جهت ارتقای سطح مربیان و بازیکنان پاسخ داد: ‌در ماه گذشته یک کلاس بسیار خوب با حضور آقای بالد وین از استرالیا برگزار شد. این دوره در چهار سطح برای مربیان، ملی‌پوشان، مستعدین و مدرسان تشکیل شد. در ادامه نیز برنامه داریم تا با هماهنگی فدراسیون جهانی مدرسانی را جهت آموزش به ایران بیاوریم.

او درباره رویدادهای پیش روی تیم ملی گلف نیز خبر داد: بعد از ماه رمضان، مسابقه‌های کشوری گلف برگزار می‌شود که حکم انتخابی تیم ملی را دارد. قرار است بعد از انتخاب نفرات، کادر فنی نیز معلوم شود. تیم ملی باید خود را برای حضور در مسابقه‌های قهرمانی گلف آسیا در نیوزیلند آماده کند.

سعیدی در پایان درباره راهکارهای فدراسیون گلف برای همگانی کردن این رشته المپیکی و توسعه هرچه بیشتر آن اظهار کرد: در بازدیدی که دیروز وزیر ورزش و جوانان از مسابقه‌ها داشتند درخواست کردیم که یکی از زمین‌های گلف مجموعه ورزشی انقلاب را در اختیار فدراسیون قرار دهند تا به عنوان مرکز اصلی آموزش گلف برای مستعدین فعالیت کند. همچنین ۴ رشته مینی‌گلف، به‌کاپ، وودبال و کروکت زیرمجموعه فدراسیون گل هستند که به نظرم این رشته‌ها قابلیت همگانی‌سازی دارند.

انتهای پیامتاريخ  ارسال:سه شنبه 19 ارديبهشت 1396 - 16:16

کد:30290-1397


 

 
گزارش تصویریمراسم معارفه رئیس فدراسیون گلف برگزار شد آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوعزیزی:شفاف‌سازی، بهبود جایگاه فدراسیون و درهای باز از اهداف ماست آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.