دوشنبه 26 آذر 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

استقبال علاقمندان از کلاس داوری وودبال مطلوب بود - سمنان

»

علیرضا نوروزی سرپرست هیات گلف شهرستان کبودراهنگ شد  - همدان

»

دومین دوره آموزش داوری درجه۳ وودبال برگزار گردید - سمنان

»

نشست رئیس هیات گلف استان همدان با شهردار برگزار شد - همدان

»

کلاس تئوری و عملی بهکاپ ( گیت گلف ) در دانشگاه بین المللی امام خمینی برگزار شد - قزوين

»

مراسم اختتامیه رقابت های گلف قهرمانی آقایان کشور برگزار شد - تهران

»

نتایج نهایی رقابت های گلف آقایان کشور اعلام شد - تهران

»

 
 


دکتر سعیدی :

جوانگرایی در هفدهمین مسابقات قهرمانی گلف کشور باعث افزایش سطح کیفی شد/در تلاشیم تا جایگاه گلف ایران در رنکینگ جهانی ارتقا پیدا کندرییس فدراسیون گلف گفت: جوانگرایی باعث رشد کیفی تیم ملی گلف می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف به نقل از برنا، کیکاوس سعیدی، رییس فدراسیون گلف، درباره برگزاری هفدهمین مسابقات گلف قهرمانی کشور گفت: سطح مسابقات از لحاظ کیفی بسیار خوب بود و در این دوره از رقابت‌ها استان‌های مختلفی حضور پیدا کردند.

وی با اشاره به اینکه در این دوره از مسابقات در بین 24 استان حدود 16 استان حضور پر رنگی داشتند، افزود: جوانگرایی در هفدهمین مسابقات قهرمانی گلف کشور باعث افزایش سطح کیفی شد. با حضور جوانان در این دوره از مسابقات باعث تقویت رده سنی جوانان می‌شود.

سعیدی با تاکید بر اینکه افراد برتر این دوره از مسابقات به اردوهای تیم ملی دعوت می‌شوند، اضافه کرد: با حمایت ورزش و جوانان فضای آموزشی و کیفی سازی در میان بازیکنان گلف افزایش پیدا کند. بازیکنان گلف با رشد کیفی می‌تواند تیم ملی گلف را تقویت کند و اردوهای خوبی هم برای این تیم در نظر گرفته شد. در تلاش هستیم تا جایگاه گلف ایران در رنکینگ جهانی ارتقا پیدا کند.

وی یادآور شد: از همه ظرفیت‌های موجود در کشور استفاده می‌شود. در بخش بانوان و آقایان به شکل موازی سرمایه گذاری شکل گیرد تا شاهد رشد و شکوفایی در این رشته ورزشی باشیم.

سعیدی با بیان اینکه برای آمادگی بیشتر تیم ملی گلف در مسابقات آسیایی برنامه‌های منظمی پیش بینی شد، گفت: تیم ملی گلف ایران در تورنمنت بین‌المللی مالزی و تایلند شرکت خواهند کرد. همه تلاش خود را به کار می‌بریم که گلف ایران در رقابت‌های المپیک از یک سهمیه برای نخستین بار برخوردار شود.تاريخ  ارسال:سه شنبه 13 تير 1396 - 12:27

کد:37448-1397


 

 
گزارش تصویریدومین دوره آموزش داوری درجه ۳ وودبال آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوحمید عزیزی: یکی از محورهای اصلی برای تشکیل اردوها مسابقات قهرمانی کشور است/ به‌دنبال کشف استعدادها در گلف هستیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.