دوشنبه 1 آبان 1396


 
 

 
 

  

 
اخبار استانها

دوره اموزش مقدماتي وودبال ويژه پرسنل فدراسيون و هيات گلف استان تهران -

»

آموزش و آشنایی با رشته ورزشی گلف در نمایشگاه ورزش فلورجان -

»

مسابقات مینی گلف گرامیداشت شهدای وحدت در سمنان برگزار شد - سمنان

»

یک دوره مسابقه وودبال در شیراز برگزار شد - فارس

»

به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش اولین زمین استاندارد کروکت تاسیس شد -

»

به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش اولین زمین استاندارد کروکت تاسیس شد -

»

برگزاری مسابقات گلف خراسان جنوبی ویژه هفته تربیت بدنی - خراسان جنوبی

»

 
 


دکتر سعیدی :

جوانگرایی در هفدهمین مسابقات قهرمانی گلف کشور باعث افزایش سطح کیفی شد/در تلاشیم تا جایگاه گلف ایران در رنکینگ جهانی ارتقا پیدا کندرییس فدراسیون گلف گفت: جوانگرایی باعث رشد کیفی تیم ملی گلف می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف به نقل از برنا، کیکاوس سعیدی، رییس فدراسیون گلف، درباره برگزاری هفدهمین مسابقات گلف قهرمانی کشور گفت: سطح مسابقات از لحاظ کیفی بسیار خوب بود و در این دوره از رقابت‌ها استان‌های مختلفی حضور پیدا کردند.

وی با اشاره به اینکه در این دوره از مسابقات در بین 24 استان حدود 16 استان حضور پر رنگی داشتند، افزود: جوانگرایی در هفدهمین مسابقات قهرمانی گلف کشور باعث افزایش سطح کیفی شد. با حضور جوانان در این دوره از مسابقات باعث تقویت رده سنی جوانان می‌شود.

سعیدی با تاکید بر اینکه افراد برتر این دوره از مسابقات به اردوهای تیم ملی دعوت می‌شوند، اضافه کرد: با حمایت ورزش و جوانان فضای آموزشی و کیفی سازی در میان بازیکنان گلف افزایش پیدا کند. بازیکنان گلف با رشد کیفی می‌تواند تیم ملی گلف را تقویت کند و اردوهای خوبی هم برای این تیم در نظر گرفته شد. در تلاش هستیم تا جایگاه گلف ایران در رنکینگ جهانی ارتقا پیدا کند.

وی یادآور شد: از همه ظرفیت‌های موجود در کشور استفاده می‌شود. در بخش بانوان و آقایان به شکل موازی سرمایه گذاری شکل گیرد تا شاهد رشد و شکوفایی در این رشته ورزشی باشیم.

سعیدی با بیان اینکه برای آمادگی بیشتر تیم ملی گلف در مسابقات آسیایی برنامه‌های منظمی پیش بینی شد، گفت: تیم ملی گلف ایران در تورنمنت بین‌المللی مالزی و تایلند شرکت خواهند کرد. همه تلاش خود را به کار می‌بریم که گلف ایران در رقابت‌های المپیک از یک سهمیه برای نخستین بار برخوردار شود.تاريخ  ارسال:سه شنبه 13 تير 1396 - 12:27

کد:37448-1396


 

 
گزارش تصویریاولین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون گلف در سال 96 آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوارتقاء رتبه گلف در آسیا رضایت بخش است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.