شنبه 28 مهر 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

رئیس فدراسیون گلف آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفت - تهران

»

مهدی اسلامی بعنوان سرپرست خزانه دار فدراسیون گلف منصوب شد - تهران

»

حضور رئیس انجمن وودبال در جشنواره ورزش و محیط زیست - تهران

»

مهرداد جمشیدی سرپرست دبیری فدراسیون گلف شد - تهران

»

نشست رئیس فدراسیون گلف با مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی - تهران

»

اولین حکم در فدراسیون گلف برای سرپرست سابق فدراسیون - تهران

»

بخشنامه مسابقات گلف زیر 18 سال قهرمانی بانوان کشور اعلام شد - تهران

»

 
 


دکتر سعیدی :

جوانگرایی در هفدهمین مسابقات قهرمانی گلف کشور باعث افزایش سطح کیفی شد/در تلاشیم تا جایگاه گلف ایران در رنکینگ جهانی ارتقا پیدا کندرییس فدراسیون گلف گفت: جوانگرایی باعث رشد کیفی تیم ملی گلف می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف به نقل از برنا، کیکاوس سعیدی، رییس فدراسیون گلف، درباره برگزاری هفدهمین مسابقات گلف قهرمانی کشور گفت: سطح مسابقات از لحاظ کیفی بسیار خوب بود و در این دوره از رقابت‌ها استان‌های مختلفی حضور پیدا کردند.

وی با اشاره به اینکه در این دوره از مسابقات در بین 24 استان حدود 16 استان حضور پر رنگی داشتند، افزود: جوانگرایی در هفدهمین مسابقات قهرمانی گلف کشور باعث افزایش سطح کیفی شد. با حضور جوانان در این دوره از مسابقات باعث تقویت رده سنی جوانان می‌شود.

سعیدی با تاکید بر اینکه افراد برتر این دوره از مسابقات به اردوهای تیم ملی دعوت می‌شوند، اضافه کرد: با حمایت ورزش و جوانان فضای آموزشی و کیفی سازی در میان بازیکنان گلف افزایش پیدا کند. بازیکنان گلف با رشد کیفی می‌تواند تیم ملی گلف را تقویت کند و اردوهای خوبی هم برای این تیم در نظر گرفته شد. در تلاش هستیم تا جایگاه گلف ایران در رنکینگ جهانی ارتقا پیدا کند.

وی یادآور شد: از همه ظرفیت‌های موجود در کشور استفاده می‌شود. در بخش بانوان و آقایان به شکل موازی سرمایه گذاری شکل گیرد تا شاهد رشد و شکوفایی در این رشته ورزشی باشیم.

سعیدی با بیان اینکه برای آمادگی بیشتر تیم ملی گلف در مسابقات آسیایی برنامه‌های منظمی پیش بینی شد، گفت: تیم ملی گلف ایران در تورنمنت بین‌المللی مالزی و تایلند شرکت خواهند کرد. همه تلاش خود را به کار می‌بریم که گلف ایران در رقابت‌های المپیک از یک سهمیه برای نخستین بار برخوردار شود.تاريخ  ارسال:سه شنبه 13 تير 1396 - 12:27

کد:37448-1397


 

 
گزارش تصویریمراسم معارفه رئیس فدراسیون گلف برگزار شد آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوعزیزی:شفاف‌سازی، بهبود جایگاه فدراسیون و درهای باز از اهداف ماست آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.