يكشنبه 6 اسفند 1396


 
 

  

 
اخبار استانها

 
 


کاپیتان تیم ملی گلف بانوان :

ورزش بانوان در زمان حضور سلطانی‌فر پیشرفت‌های خوبی داشته است


به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف، نازنین شهرکی، کاپیتان تیم ملی گلف بانوان، درخصوص معرفی مجدد مسعود سلطانی‌فر از سوی دکتر روحانی به عنوان وزیر ورزش و جوانان دولت دوازدهم با خبرنگار برنا صحبت کرد.

وی با اشاره به اینکه با حضور سلطانی‌فر ورزش بانوان توانست به رشد و پیشرفت خوبی دست یابد، افزود: وزارت ورزش و جوانان با کمک‌های به موقع در حوزه ورزش بانوان توانست شرایط خوبی ایجاد کند تا بانوان ایرانی بتوانند در میادین ورزشی درخشش خوبی داشته باشند.

شهرکی با تاکید بر اینکه وزارت ورزش و جوانان با ساماندهی رشته‌های مختلف ورزشی توانست به بانوان ایرانی امکان دهد تا با پوشش اسلامی در مسابقات بین‌المللی شرکت کنند، بیان کرد: در رشته گلف با حمایت دکتر سلطانی‌فر بانوان ایرانی توانستند در مسابقات مختلف داخلی و برون مرزی به افتخارات خوبی دست پیدا کنند.

وی در پایان گفت: امیدوارم نمایندگان مجلس با توجه به شرایط خوبی که در ورزش کشور ایجاد شده است با آرای بالایی بار دیگر به توانایی‌های سلطانی‌فر اعتماد کنند.تاريخ  ارسال:شنبه 21 مرداد 1396 - 12:29

کد:49492-1396


 

 
گزارش تصویریاولین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون گلف در سال 96 آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوپیش‌بینی می‌کردم که به عنوان خزانه‌دار کمیته ملی المپیک انتخاب شوم/ لابی کردن که مهندسی انتخابات نیست آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.