يكشنبه 29 مرداد 1396


 
 

 
 

 
اخبار استانها

 
 


حضور تیم گلف زنان گلستان در رقابت های قهرمانی کشور

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف به نقل از رکنا،بایلری رییس هیات گلف گلستان گفت: سیما جمال لیوانی ، مهلا نماز خوان ، مینا جمال لیوانی و نیلوفر احسانی در رده سنی بالای 18سال و ثمین دباغیان در رده زیر 18 سال بخت خود را برای کسب عنوان قهرمانی و رسیدن به تیم ملی امتحان خواهند کرد.


رییس هیات گلف گلستان افزود: این مسابقات از 23 مرداد در مجموعه ورزشی انقلاب با حضور بازیکنان برتر و مدعی استان های کشور برگزار می شود که امیدواریم گلستانی ها موفق به کسب سهمیه در تیم ملی شوند.


بایلری به توسعه فعالیت های گلف در گلستان اشاره کرد و گفت: هم اکنون این رشته در شهرهای گرگان ، کردکوی ، آزادشهر ، مینودشت در زمین های کوچک با عنوان مینی گلف انجام می شود و تا زمانی که زمین استاندارد این رشته احداث نشود، نمی توان به اجرای برنامه های تخصصی و فنی گلف امیدوار بود.وی گفت: با وجود مشکلات، در نظر داریم ورزش Sport گلف را در زمین هایی به ابعاد کوچکتر راه اندازی کنیم تا فضا برای رشد و پیشرفت و استقبال علاقه مندان به این ورزش فراهم شود.


به گفته وی؛ کشف استعداد، جذب حامی مالی قدرتمند، برگزاری کلاس آموزشی مربیگری، داوری و همچنین راه اندازی هیات های شهرستانی از مهمترین برنامه های هیات گلف گلستان است.

این رقابت ها در 2 رده سنی زیر 18 و بالای 18 سال در تهران برگزار می شودتاريخ  ارسال:يكشنبه 22 مرداد 1396 - 09:09

کد:49495-1396


 

 
گزارش تصویریاولین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون گلف در سال 96 آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوورزش گلف ایران در دوره تحول و پوست اندازی است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.