يكشنبه 6 اسفند 1396


 
 

  

 
اخبار استانها

 
 


سجاد کرم‌پور:

نخستین مسابقات بین‌المللی گلف در ایران با حمایت‌های سلطانی‌فر برگزار شد/ نمایندگان به وزیر پیشنهادی بیشترین رای را بدهندبازیکن رشته گلف، گفت: با حمایت‌های وزارت ورزش و جوانان برای نخستین بار مسابقات بین‌المللی گلف به میزبانی ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف به نقل از برنا ، سجاد کرم‌پور، نفر سوم مسابقات بین المللی گلف گرامیداشت قهرمان فقید شهیاز حسین پور درخصوص معرفی مجدد دکتر مسعود سلطانی‌فر از سوی دکتر روحانی به عنوان وزیر ورزش و جوانان دولت دوازدهم با خبرنگار برنا صحبت کرد.

وی گفت: با حضور دکتر سلطانی‌فر به عنوان وزیر ورزش و جوانان حمایت خوبی از جامعه ورزش شد. فدراسیون‌ها به نظم خوبی رسیدند و با اعزام کاروان ورزشی به مسابقات و برپایی اردوهای تدارکاتی توانستند در پیشرفت رشته‌های ورزشی گام‌های خوبی بردارند.

کرم‌پور با تاکید بر اینکه با حمایت‌های وزارت ورزش و جوانان برای نخستین بار مسابقات بین‌المللی گلف به میزبانی ایران برگزار شد، افزود: این میزبانی‌ها و برگزاری مسابقات در سطح بین‌المللی می‌تواند در روند رشد ورزش گلف ایران بسیار تاثیرگذار باشد.

کرم‌پور گفت: به عنوان ورزشکار از نمایندگان مجلس می‌خواهم که بار دیگر به سلطانی‌فر اعتماد کنند و به وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم رای بالایی دهند.تاريخ  ارسال:يكشنبه 22 مرداد 1396 - 10:10

کد:49498-1396


 

 
گزارش تصویریاولین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون گلف در سال 96 آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوپیش‌بینی می‌کردم که به عنوان خزانه‌دار کمیته ملی المپیک انتخاب شوم/ لابی کردن که مهندسی انتخابات نیست آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.