يكشنبه 6 اسفند 1396


 
 

  

 
اخبار استانها

 
 


رئيس هیأت‌‌‌‌ گلف استان قم خبر داد:

اعزام 4 بانوي گلف‌باز قم به مسابقات قهرماني كشوررئيس هیأت‌‌‌‌ گلف استان قم از اعزام چهار تن از نفرات شاخص گلف بانوان قم به دو رده سني رقابت‌هاي قهرماني كشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف به نقل از فارس،رضا دلاوری اظهار کرد: فعالیت‌های آموزشی، همگانی و قهرمانی هیأت‌‌‌‌ گلف استان قم در رشته‌های گلف، مینی‌گلف، وودبال، به‌کاپ و تمام رشته‌های زیر مجموعه هیأت‌‌‌‌ در حال انجام است و مربیان خوب و با دانش این رشته‌ها در کنار ورزشکاران با انگیزه با هدف موفقیت این هیأت‌‌‌‌ تلاش می‌کنند.

وی با بیان اینکه گلف قم آینده‌ درخشانی دارد، تصریح کرد: هم آکادمی مینی‌گلف مجموعه ورزشی شهید حیدریان و هم دیگر امکاناتی که در سطح شهر موجود است را به خوبی به کار گرفته‌ایم تا این هیأت‌‌‌‌ در تمام رشته‌های خود حضوری موفق در مسابقات کشوری داشته باشد.

رئیس هیأت‌‌‌‌ گلف استان قم در ادامه با اشاره به اعزام چهار تن از بانوان گلف‌باز قم به پیکارهای قهرمانی کشور، ابراز کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده از سوی فدراسیون گلف، تا کنون حضور تیم های مختلف از استان‌های سراسر کشور در مسابقات قهرمانی کشور بانوان ایران قطعی شده است.

وی خاطرنشان کرد: رقابت‌های گلف قهرمانی بانوان ایران در رده‌های سنی زیر 18 سال و بالای 18 سال فردا و پس فردا به میزبانی تهران و در زمین‌های گلف مجموعه ورزشی انقلاب برگزار می‌شود و گلف‌بازان قم با انگیزه کسب عناوین برتر به مصاف حریفان می‌روند.

دلاوری بیان کرد: در ترکیب تیم هیأت‌‌‌‌ گلف استان قم خانم‌ها سمانه سعادتی، مهسا یزدانی‌فرد، راحله لطفی و فاطمه ضرغام حضور خواهند داشت.

وی یاد آور شد: امیدوار شاهد عملکرد خوب گلف‌بازان قم در جدال با حریفان شرکت کننده از سایر استان‌ها باشیم، ضمن اینکه رقبای گلف‌بازان قم نیز استان‌هایی نظیر تهران، خوزستان، لرستان، اصفهان، مرکزی، گلستان، مازندران، کرمان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین و همدان هستند.تاريخ  ارسال:يكشنبه 22 مرداد 1396 - 10:24

کد:49502-1396


 

 
گزارش تصویریاولین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون گلف در سال 96 آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوپیش‌بینی می‌کردم که به عنوان خزانه‌دار کمیته ملی المپیک انتخاب شوم/ لابی کردن که مهندسی انتخابات نیست آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.