سه شنبه 30 آبان 1396


 
 

 
 

  

 
اخبار استانها

 
 


پیشرفت ورزش بانوان در دوران حضور سلطانی‌فر ملموس بوده است

به گزارش روابط عمومی فدرلاسیون گلف،دکتر نفیسه علی قاضی، نایب رییس بانوان فدراسیون گلف ، درخصوص معرفی مجدد مسعود سلطانی‌فر از سوی دکتر روحانی به عنوان وزیر ورزش و جوانان دولت دوازدهم با خبرنگار برنا صحبت کرد.

وی با اشاره به اینکه در دوره سلطانی‌فر به ورزش بانوان توجه بسیاری شد، گفت: با انتخاب فریبا محمدیان به عنوان معاون وزیر ورزش و جوانان، از سوی دکتر سلطانی‌فر حمایت‌ها و توجه بسیاری به ورزش بانوان شد.

علی قاضی ادامه داد: در این زمان کوتاه سلطانی‌فر توانست در حوزه ورزش و جوانان عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش بگذارد و قطعا با انتخاب مجدد به عنوان وزیر ورزش و جوانان می‌تواند در برنامه بلند مدت تحولات عظیمی در ورزش ایجاد کند.

وی با تاکید بر اینکه با حضور سلطانی‌فر مسابقات بین‌اللملی برای بانوان بیشتر شد، افزود: امیدوارم این روند ادامه پیدا کند و با حضور بیشتر بانوان در عرصه‌های مختلف ورزشی درخشش و تجربه بانوان ایرانی در حوزه‌های مختلف ورزشی افزایش یابد.

نایب رییس فدراسیون گلف در پایان گفت: نمایندگان مجلس با اکثریت آرا به سلطانی‌فر به عنوان وزیر ورزش و جوانان می‌توانند به جامعه ورزشی لطف کنند تا این روند خوب در حوزه ورزش کشور ادامه داشته باشد.تاريخ  ارسال:چهارشنبه 25 مرداد 1396 - 12:02

کد:49510-1396


 

 
گزارش تصویریاولین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون گلف در سال 96 آرشیو گزارش تصویری

 

 

جهت اطلاع بیشتر با تلفن 44016367 داخلی روابط عمومی یا شماره تلگرام 09372612562 تماس حاصل کنید.

  
گفت و گوارتقاء رتبه گلف در آسیا رضایت بخش است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.