يكشنبه 6 اسفند 1396


 
 

  

 
اخبار استانها

 
 


پیشرفت ورزش بانوان در دوران حضور سلطانی‌فر ملموس بوده است

به گزارش روابط عمومی فدرلاسیون گلف،دکتر نفیسه علی قاضی، نایب رییس بانوان فدراسیون گلف ، درخصوص معرفی مجدد مسعود سلطانی‌فر از سوی دکتر روحانی به عنوان وزیر ورزش و جوانان دولت دوازدهم با خبرنگار برنا صحبت کرد.

وی با اشاره به اینکه در دوره سلطانی‌فر به ورزش بانوان توجه بسیاری شد، گفت: با انتخاب فریبا محمدیان به عنوان معاون وزیر ورزش و جوانان، از سوی دکتر سلطانی‌فر حمایت‌ها و توجه بسیاری به ورزش بانوان شد.

علی قاضی ادامه داد: در این زمان کوتاه سلطانی‌فر توانست در حوزه ورزش و جوانان عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش بگذارد و قطعا با انتخاب مجدد به عنوان وزیر ورزش و جوانان می‌تواند در برنامه بلند مدت تحولات عظیمی در ورزش ایجاد کند.

وی با تاکید بر اینکه با حضور سلطانی‌فر مسابقات بین‌اللملی برای بانوان بیشتر شد، افزود: امیدوارم این روند ادامه پیدا کند و با حضور بیشتر بانوان در عرصه‌های مختلف ورزشی درخشش و تجربه بانوان ایرانی در حوزه‌های مختلف ورزشی افزایش یابد.

نایب رییس فدراسیون گلف در پایان گفت: نمایندگان مجلس با اکثریت آرا به سلطانی‌فر به عنوان وزیر ورزش و جوانان می‌توانند به جامعه ورزشی لطف کنند تا این روند خوب در حوزه ورزش کشور ادامه داشته باشد.تاريخ  ارسال:چهارشنبه 25 مرداد 1396 - 12:02

کد:49510-1396


 

 
گزارش تصویریاولین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون گلف در سال 96 آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوپیش‌بینی می‌کردم که به عنوان خزانه‌دار کمیته ملی المپیک انتخاب شوم/ لابی کردن که مهندسی انتخابات نیست آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.