دوشنبه 28 خرداد 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

آغاز ثبت نام از کاندیداهای پست ریاست فدراسیون گلف از ۳۰ خرداد -

»

آغاز ثبت نام از کاندیداهای پست ریاست فدراسیون گلف از ۳۰ خرداد -

»

بهترین های گلف دنیا در مسابقات جهانی ایرلند حضور دارند/اردوی تیم ملی از کیفیت بالایی برخوردار بود -

»

بهترین های گلف دنیا در مسابقات جهانی ایرلند حضور دارند/اردوی تیم ملی از کیفیت بالایی برخوردار بود -

»

اطلاعیه ثبت نام از کاندیداهای پست ریاست فدراسیون گلف -

»

اطلاعیه ثبت نام از کاندیداهای پست ریاست فدراسیون گلف -

»

محسن سمیع زاده دبیر مجمع عمومی فدراسیون گلف شد -

»

 
 


نایب رییس بانوان فدراسیون گلف خبر داد:

بدنه اصلی تیم ملی از مسابقات گلف بانوان

نایب رییس بانوان فدراسیون گلف، گفت: از میان شرکت کنندگان این دوره از مسابقات بدنه اصلی تیم ملی گلف بانوان ایران شکل می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف به برنا، نفیسه علی قاضی، نایب ریس فدراسیون گلف بانوان در حاشیه چهاردهمین دوره مسابقات کشوری گلف بانوان در مجموعه ورزشی انقلاب گفت: در این مسابقات 18 استان با حضور 100 ورزشکار در دو رده زیر 18 سال و بالای 18 سال شرکت کردند و نسبت به سال‌های گذشته تعداد شرکت کنندگان در این مسابقات افزایش یافت.

وی ادامه داد: کوچکترین فرد در رده زیر 18 سال هشت سال سن دارد که در تلاش هستیم برای پیشرفت این بازیکن سرمایه گذار مناسبی را در اختیار بگیریم تا در آینده پدیده خوبی در رشته گلف بانوان داشته باشیم. البته در رده زیر 18 سال 9 و 10 ساله هم شرکت کرده‌اند. این مسابقات با محوریت استعدادیابی برای سنین زیر 18 سال برنامه ریزی شده است.

علی قاضی یادآور شد: بعد از استعداد یابی مناسب از سنین زیر 18 سال در این مسابقات به مربی حرفه‌ای سپرده می‌شوند تا در آینده تیم ملی گلف بانوان قدرتمندی شکل گیرد.

وی با تاکید بر اینکه رقابت شرکت کنندگان گلف در این دوره از مسابقات قهرمانی گلف کشور بسیار مهم است، افزود: از میان شرکت کنندگان این دوره از مسابقات بدنه اصلی تیم ملی گلف بانوان ایران شکل می‌گیرد.

نایب رییس گلف بانوان در پایان گفت: ست ویژه‌ای برای بانوان گلف در نظر گرفته شد که بعد از این مسابقات در اختیار هیات‌های استان قرار می‌گیرد تا از همان ابتدا بانوان ایرانی با ست‌های مخصوص بانوان آشنا شوند تا در رقابت‌های برون مرزی مشکلی نداشته باشند.تاريخ  ارسال:شنبه 28 مرداد 1396 - 14:05

کد:49514-1397


 

 
گزارش تصویریمسابقات لیگ دسته یک گلف آقایان کشور آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گواز برگزاری نخستین مسابقات بین‌المللی به میزبانی کشورمان تا حضور موفق گلفر ایرانی در مسابقات آسیایی آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.