يكشنبه 6 اسفند 1396


 
 

  

 
اخبار استانها

 
 


نایب رییس بانوان فدراسیون گلف خبر داد:

بدنه اصلی تیم ملی از مسابقات گلف بانوان

نایب رییس بانوان فدراسیون گلف، گفت: از میان شرکت کنندگان این دوره از مسابقات بدنه اصلی تیم ملی گلف بانوان ایران شکل می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف به برنا، نفیسه علی قاضی، نایب ریس فدراسیون گلف بانوان در حاشیه چهاردهمین دوره مسابقات کشوری گلف بانوان در مجموعه ورزشی انقلاب گفت: در این مسابقات 18 استان با حضور 100 ورزشکار در دو رده زیر 18 سال و بالای 18 سال شرکت کردند و نسبت به سال‌های گذشته تعداد شرکت کنندگان در این مسابقات افزایش یافت.

وی ادامه داد: کوچکترین فرد در رده زیر 18 سال هشت سال سن دارد که در تلاش هستیم برای پیشرفت این بازیکن سرمایه گذار مناسبی را در اختیار بگیریم تا در آینده پدیده خوبی در رشته گلف بانوان داشته باشیم. البته در رده زیر 18 سال 9 و 10 ساله هم شرکت کرده‌اند. این مسابقات با محوریت استعدادیابی برای سنین زیر 18 سال برنامه ریزی شده است.

علی قاضی یادآور شد: بعد از استعداد یابی مناسب از سنین زیر 18 سال در این مسابقات به مربی حرفه‌ای سپرده می‌شوند تا در آینده تیم ملی گلف بانوان قدرتمندی شکل گیرد.

وی با تاکید بر اینکه رقابت شرکت کنندگان گلف در این دوره از مسابقات قهرمانی گلف کشور بسیار مهم است، افزود: از میان شرکت کنندگان این دوره از مسابقات بدنه اصلی تیم ملی گلف بانوان ایران شکل می‌گیرد.

نایب رییس گلف بانوان در پایان گفت: ست ویژه‌ای برای بانوان گلف در نظر گرفته شد که بعد از این مسابقات در اختیار هیات‌های استان قرار می‌گیرد تا از همان ابتدا بانوان ایرانی با ست‌های مخصوص بانوان آشنا شوند تا در رقابت‌های برون مرزی مشکلی نداشته باشند.تاريخ  ارسال:شنبه 28 مرداد 1396 - 14:05

کد:49515-1396


 

 
گزارش تصویریاولین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون گلف در سال 96 آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوپیش‌بینی می‌کردم که به عنوان خزانه‌دار کمیته ملی المپیک انتخاب شوم/ لابی کردن که مهندسی انتخابات نیست آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.