جمعه 28 دي 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

 
 


ارتقاء رتبه گلف در آسیا رضایت بخش استرییس فدراسیون گلف با اعلام آغاز رقابت‌های لیگ برتر از آذر ماه گفت: طرح احداث مجموعه تخصصی آموزشی و استعدادیابی گلف در وزارت ورزش و جوانان به تصویب رسیده است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،دکتر کیکاوس سعیدی درباره برگزاری جام دیپلمات‌ها با حضور مسئولان سیاسی و دولتی کشور، اظهار کرد: از آنجایی که برگزاری جام دیپلمات‌ها باید با هماهنگی وزارت امور خارجه صورت بگیرد زمان قطعی این رقابت ها معلوم نیست. با توجه به این که در میانه‌های سال هستیم زمان کافی برای این هماهنگی‌ها را داریم و با توجه به پیش‌بینی‌هایی که کرده‌ایم به احتمال زیاد در اواخر آبان ماه و به میزبانی مجموعه ورزشی گلف باشگاه انقلاب جام دیپلمات‌ها را برگزار می‌کنیم.

سعیدی با اشاره به برنامه‌ها و مسابقات پیش روی تیم‌ ‌ملی گلف در بخش بانوان و آقایان، گفت‌: تیم‌ ‌ملی گلف مردان ایران دهه سوم آبان ماه جهت حضور در مسابقات گلف تیمی قهرمانی آسیا به جام نامورا کاپ مالزی اعزام می‌شود. تیم مردان با ترکیب چهار نفره به مسابقات قهرمانی آسیا سفر می‌کند. در دوره گذشته در ابوظبی تیم ایران در بین ۲۷ کشور به عنوان نوزدهمی دست یافت.

رییس فدراسیون گلف درباره هدفگذاری تیم‌ ‌ملی در قهرمانی آسیا، تصریح کرد: با توجه به سرمایه‌گذاری‌های سنگین کشورهای عربی و حاشیه خلیج فارس در گلف و استفاده از مربیان برتر بین‌المللی، رقابت با این کشورها کمی کار را سخت کرده است بنابراین پیش‌بینی کمی سخت است و اگر بتوانیم نسبت به دوره گذشته ارتقای رتبه داشته باشیم نتیجه‌ رضایت بخش است. در بخش بانوان هم قرار است تیم‌ ‌ملی به رقابت‌های بین‌المللی تایلند اعزام شود، اما چون هنوز منابع مالی از طریق ‌اسپانسر تامین نشده است این سفر قطعی نیست.

سعیدی در خصوص اطلاع و پیگیری وضعیت بزرگترین مجموعه ورزشی گلف خاورمیانه که در دوره عباسی وزیر اسبق ورزش و جوانان و با حضور شخص او در زمینی به مساحت ۹۶ هکتار کلنگش به زمین خورد، اما در حال‌ حاضر نشانه‌های از این مجموعه نیست، گفت: راجع‌ به وضعیت آن مجموعه با مدیرعامل شرکت در زمین ایرانیان آقای موسوی صحبت کنید. این مجموعه با حضور وزیر ورزش و جوانان در سال ۱۳۹۱ کلنگش خورد و به نظرم راجع‌ به پیشرفت این مجموعه بهتر است با مسئولان همین شرکت صحبت کرد.

رییس فدراسیون گلف درباره بحث خصوصی بودن زمین‌های مجموعه ورزشی گلف باشگاه انقلاب که تنها زمین قابل بازی در تهران به حساب می‌آید و این که آیا جهت استفاده راحت‌تر و توسعه این رشته برنامه‌ای در پیش دارد، پاسخ داد: ما طرحی را به وزارت ورزش و جوانان ارائه دادیم که بر اساس آن یک مجموعه تخصصی آموزشی و استعدادیابی گلف را احداث کنیم. خوشبختانه وزارت ورزش و جوانان هم با این طرح موافقت کردند و این طرح به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور ارسال شده است و در دست بررسی است. در حال‌ حاضر هم برای استفاده از زمین‌های باشگاه انقلاب مشکلی وجود ندارد و شرکت مزبور تمام همکاری‌ها را با فدراسیون به نحو خوبی انجام دهد.

سعیدی در پایان خاطر نشان کرد: تا به این لحظه تمامی برنامه‌هایی که در تقویم پیش‌بینی کرده بودیم را اجرا کردیم و مسابقات لیگ برتر هم از آذر ماه شروع می‌شود. همچنین مسابقات وودبال کشوری از ۱۴ مهر ماه در تبریز آغاز می‌شود.تاريخ  ارسال:سه شنبه 4 مهر 1396 - 15:27

کد:63563-1397


 

 
گزارش تصویریمراسم اختتامیه مسابقات گلف کشوری جام جهان نما،یادمان فجر چهلم آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گورییس هیات گلف خوزستان: از امروز با تمام قوا رقابت های سوپر لیگ گلف آقایان کشور رابرگزار می کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.