يكشنبه 28 مرداد 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

سرپرست فدراسیون از امکانات و زمینهای مینی گلف و وودبال هیات استان بازدید کرد - سمنان

»

سرپرست فدراسیون از امکانات و زمینهای مینی گلف و وودبال هیات استان بازدید کرد - سمنان

»

در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد - تهران

»

در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد - تهران

»

مراسم ختم مرحوم محمدرضا حکیم ایمانی، امروز در مسجد الرسول(ص) - تهران

»

مراسم ختم مرحوم محمدرضا حکیم ایمانی، امروز در مسجد الرسول(ص) - تهران

»

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار می گردد - تهران

»

 
 


با حضور دکتر سعیدی:

مراسم اختتامیه چهارمین دوره مسابقات وودبال قهرمانی کشور در تبریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،چهارمین دوره مسابقات وودبال قهرمانی کشور با عنوان تبریز 2018"پایتخت گردشگری جهان اسلام" و با رویکرد جوانمردی در ورزش امروز به کار خود پایان داد.

در این دوره از مسابقات که با حضور 22 تیم از سراسر کشور 14 تا 18 مهر96 در مجموعه وودبال پارک جنگلی یادگار امام(ره) شهر تبریز برگزار شد، در مسابقات بانوان در بخش تیمی استان فارس به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های گلستان و همدان به ترتیب به مقام های دوم و سوم رسیدند.

در مسابقات آقایان نیز در بخش تیمی استان سمنان به مقام نخست و قهرمانی مسابقات رسید و تیم های گلستان و فارس در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند.

همچنین در بخش انفرادی بانوان سیما جمال از گلستان حائزرتبه اول و مدال طلا،ساره جلالی از استان فارس صاحب مدال نقره و رتبه دوم مسابقات شد و مینا عظیمی پارسا با کسب عنوان سومی مدال برنز بر گردن آویخت.

در بخش انفرادی آقایان شهرام عسگری از استان گلستان مدال طلا بر گردن آویخت.پوریا همتی از کرماشاه با کسب مدال نقره در جایگاه دوم ایستاد و محمدرضا فغانی به عنوان نفر سوم مسابقات مدال برنز را بر گردن آویخت.

جواد کشاورز از استان آذربایجان شرقی و زهرا نامدار زنگنه از استان کرمانشاه نیز در ضربات گیت این وان(Gate In One) مدال مسابقات را بر گردن آویختند.

کاپ اخلاق این دوره از مسابقات به عطا تقی پور کم سن و سال ترین بازیکن حاضر در مسابقات از استان آذربایجان شرقی و خانم بهناز قدس از استان سمنان تعلق گرفت.

رئیس هیئت گلف آذربایجان شرقی ضمن تقدیر از تمامی عوامل اجرایی و حامیان این دوره از مسابقات گفت:بسترهای مناسبی برای توسعه ورزش های قهرمانی و پهلوانی ایجاد شده است.

وی با اشاره به عملکرد بسیار قوی استان آذربایجان شرقی در توسعه زیرساختهای ورزشی گفت:فرصت بسیار مناسبی برای ارتقای روابط و دیپلماسی ورزشی در شهر تبریز به مناسبت انتخاب این شهر به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال2018 فراهم شده است.

دکتر عبداله تقی پور افزود:طی هماهنگی انجام یافته با فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران در صدد برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا و یا تورنمنت بین المللی در یکی از رشته های تحت پوشش فدراسیون گلف هستیم.

رئیس فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران نیز با اشاره به پتانسیل و توانمندی مثال زدنی هیئت گلف آذربایجان شرقی رئیس این هیئت را پشتوانه مدیریتی در فدراسیون گلف خواند و گفت:مدیریت متمرکز و نتیجه گرای پیگیرانه آقای تقی پور مزیتی مهم برای تحقق اهداف کلان ورزش در استان است.

کیکاووس سعیدی افزود:تبریز شایستگی خود را برای میزبانی مسابقات در کلاس جهانی را به اثبات رسانده است،در این راستا فدراسیون گلف از هیچ اقدامی در راستای توسعه اهداف و فعالیتها در این شهر فروگذار نخواهد بود.

در این مراسم طی آئین ویژه ای از همسر مدافع حرم و ورزشکار وودبالیست استان گیلان سرکار خانم سارا نوروزی با اهداي لوح تقدیر و مدال قهرمانی مسابقات تقدیر به عمل آمد.همچنین ورزشکاران استان فارس در اقدامی پسندیده و زیبا مدال های قهرمانی خود را به خانواده این ورزشکار اهداء و بر گردن فرزند ایشان آویختند.

محمدمهدی سعیدی سرپرست انجمن وودبال جمهوری اسلامی ایران نیز در این مراسم ضمن اذعان به کیفیت بسیار بالای برگزاری و میزبانی مسابقات تبریز را شهری با توانمندی مثال زدنی برای برگزاری تورنمنت های بین المللی خواند و گزارشی از سیر برگزاری مسابقات و نتایج حاصله ارائه نمود.

امیرحمزه توسلی عضو هیئت رئیسه فدراسیون گلف نیز با اشاره به عملکرد قابل تقدیر هیئت گلف آذربایجان شرقی در برگزاری مسابقات گفت:تبلور و نمود عینی کارکردهای فرهنگی ورزش در این مسابقات به منصه ظهور رسید.

توسلی با گرامیداشت یاد و خاطره شدای مدافع حرم، یادآورٍ دین هموطنان نسبت به مدافعان حرم شد و نمود واقعی حسینی بودن را مدافع حرم بودن برشمرد.

گفتنی است رشته های گلف،مینی گلف،وودبال،بهکاپ و کروکت جزو رشته های تحت پوشش فدراسیون گلف و فعال در استان هستند.تاريخ  ارسال:چهارشنبه 19 مهر 1396 - 08:05

کد:67562-1397


 

 
گزارش تصویریبرگزاری مراسم اختتامیه مسابقات بهکاپر کشوری با حضور سرپرست فدراسیون گلف آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوبرنامه ریزی برای فراهم سازی زیر ساخت های گلف در استان های سراسر کشور آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.