سه شنبه 30 آبان 1396


 
 

 
 

  

 
اخبار استانها

 
 


گلف‌باز تیم ملی:

نباید انتظار نتایج خوب داشته باشیم/سالانه در یک رقابت بین‌المللی شرکت می‌کنیم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف به نقل از ایسنا،ابراهیم نوری با اشاره به شرکت در تورنمنت بین‌المللی سینگا تایلند اظهار کرد: بیش از ۲۵۰ گلف‌باز باز آقا و خانم در این تورنمنت شرکت کرده بود که در بخش آقایان رتبه ۷۴ را کسب کردم.

وی ادامه داد: این رتبه خوبی نیست ولی چون به علت مشکل مالی، سالانه در یک رقابت بین‌المللی شرکت می‌کنیم و زمین استاندارد نداریم، نباید انتظار بیشتر از این داشته باشیم.


نوری اضافه کرد: تا روزهای آخر مشخص نبود که در این تورنمنت شرکت می‌کنیم یا نه اما با تلاش‌های آقای سعیدی رئیس فدراسیون اعزام شدیم.
این گلف‌باز لرستانی در ادامه یادآور شد: در زمین گلف خرم‌آباد تمرین می‌کنیم که استاندارد نیست و چمن آن خیلی بلند شده اما چاره‌ای نداریم و باید در این زمین‌های غیراستاندارد به تمرین بپردازیم.
وی تأکید کرد: انتظار داریم وزارت ورزش و جوانان نگاه بهتری به گلف داشته باشد و فدراسیون را تأمین کند تا برای اجرای برنامه‌ها مشکلی وجود نداشته باشد و در رقابت‌های بین‌المللی بیشتری شرکت کنیم.
نوری بیان کرد: حدود یک ماه دیگر با چهار گلف‌باز در رقابت‌های قهرمانی آسیا شرکت خواهیم کرد.تاريخ  ارسال:چهارشنبه 26 مهر 1396 - 10:51

کد:69589-1396


 

 
گزارش تصویریاولین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون گلف در سال 96 آرشیو گزارش تصویری

 

 

جهت اطلاع بیشتر با تلفن 44016367 داخلی روابط عمومی یا شماره تلگرام 09372612562 تماس حاصل کنید.

  
گفت و گوارتقاء رتبه گلف در آسیا رضایت بخش است آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.