يكشنبه 6 اسفند 1396


 
 

  

 
اخبار استانها

 
 


گلف‌باز تیم ملی:

نباید انتظار نتایج خوب داشته باشیم/سالانه در یک رقابت بین‌المللی شرکت می‌کنیم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف به نقل از ایسنا،ابراهیم نوری با اشاره به شرکت در تورنمنت بین‌المللی سینگا تایلند اظهار کرد: بیش از ۲۵۰ گلف‌باز باز آقا و خانم در این تورنمنت شرکت کرده بود که در بخش آقایان رتبه ۷۴ را کسب کردم.

وی ادامه داد: این رتبه خوبی نیست ولی چون به علت مشکل مالی، سالانه در یک رقابت بین‌المللی شرکت می‌کنیم و زمین استاندارد نداریم، نباید انتظار بیشتر از این داشته باشیم.


نوری اضافه کرد: تا روزهای آخر مشخص نبود که در این تورنمنت شرکت می‌کنیم یا نه اما با تلاش‌های آقای سعیدی رئیس فدراسیون اعزام شدیم.
این گلف‌باز لرستانی در ادامه یادآور شد: در زمین گلف خرم‌آباد تمرین می‌کنیم که استاندارد نیست و چمن آن خیلی بلند شده اما چاره‌ای نداریم و باید در این زمین‌های غیراستاندارد به تمرین بپردازیم.
وی تأکید کرد: انتظار داریم وزارت ورزش و جوانان نگاه بهتری به گلف داشته باشد و فدراسیون را تأمین کند تا برای اجرای برنامه‌ها مشکلی وجود نداشته باشد و در رقابت‌های بین‌المللی بیشتری شرکت کنیم.
نوری بیان کرد: حدود یک ماه دیگر با چهار گلف‌باز در رقابت‌های قهرمانی آسیا شرکت خواهیم کرد.تاريخ  ارسال:چهارشنبه 26 مهر 1396 - 10:51

کد:69589-1396


 

 
گزارش تصویریاولین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون گلف در سال 96 آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوپیش‌بینی می‌کردم که به عنوان خزانه‌دار کمیته ملی المپیک انتخاب شوم/ لابی کردن که مهندسی انتخابات نیست آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.