شنبه 2 تير 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

آغاز طرح تابستانه جمعه ها با گلف در قزوین - قزوين

»

آموزش وتمرینات بهکاپ وبهکاپر در زمین چمن مهرگان برگزارشد -

»

آغاز ثبت نام از کاندیداهای پست ریاست فدراسیون گلف از امروز -

»

آغاز ثبت نام از کاندیداهای پست ریاست فدراسیون گلف از امروز -

»

به عنوان نفر اول به مسابقات جهانی ایرلند اعزام می شوم/حضور در این مسابقات فرصت خوبی برای سنجش توانایی بازیکنان است -

»

به عنوان نفر اول به مسابقات جهانی ایرلند اعزام می شوم/حضور در این مسابقات فرصت خوبی برای سنجش توانایی بازیکنان است -

»

اجرایی شدن آیین نامه رنکینگ بازیکنان مینی گلف استان قم - قم

»

 
 


گلف‌باز تیم ملی:

نباید انتظار نتایج خوب داشته باشیم/سالانه در یک رقابت بین‌المللی شرکت می‌کنیم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف به نقل از ایسنا،ابراهیم نوری با اشاره به شرکت در تورنمنت بین‌المللی سینگا تایلند اظهار کرد: بیش از ۲۵۰ گلف‌باز باز آقا و خانم در این تورنمنت شرکت کرده بود که در بخش آقایان رتبه ۷۴ را کسب کردم.

وی ادامه داد: این رتبه خوبی نیست ولی چون به علت مشکل مالی، سالانه در یک رقابت بین‌المللی شرکت می‌کنیم و زمین استاندارد نداریم، نباید انتظار بیشتر از این داشته باشیم.


نوری اضافه کرد: تا روزهای آخر مشخص نبود که در این تورنمنت شرکت می‌کنیم یا نه اما با تلاش‌های آقای سعیدی رئیس فدراسیون اعزام شدیم.
این گلف‌باز لرستانی در ادامه یادآور شد: در زمین گلف خرم‌آباد تمرین می‌کنیم که استاندارد نیست و چمن آن خیلی بلند شده اما چاره‌ای نداریم و باید در این زمین‌های غیراستاندارد به تمرین بپردازیم.
وی تأکید کرد: انتظار داریم وزارت ورزش و جوانان نگاه بهتری به گلف داشته باشد و فدراسیون را تأمین کند تا برای اجرای برنامه‌ها مشکلی وجود نداشته باشد و در رقابت‌های بین‌المللی بیشتری شرکت کنیم.
نوری بیان کرد: حدود یک ماه دیگر با چهار گلف‌باز در رقابت‌های قهرمانی آسیا شرکت خواهیم کرد.تاريخ  ارسال:چهارشنبه 26 مهر 1396 - 10:51

کد:69589-1397


 

 
گزارش تصویریمسابقات لیگ دسته یک گلف آقایان کشور آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گواز برگزاری نخستین مسابقات بین‌المللی به میزبانی کشورمان تا حضور موفق گلفر ایرانی در مسابقات آسیایی آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.