پنجشنبه 2 اسفند 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

اعلام مهلت ثبت نام حضور در نخستین آیین اعطای تندیس ملی باشگاه داری - تهران

»

امیدوارم نگاه وزارت ورزش به گلف، المپیکی باشد - آذربايجان شرقی

»

رئیس هیأت گلف استان هرمزگان؛ از پیگیری جدی برای راه اندازی هیأت شهرستان ها خبر داد - هرمزگان

»

امیدوارم نگاه وزارت ورزش به گلف، المپیکی باشد - تهران

»

اعلام اسامی برندگان مسابقه ویژه دهه فجر - تهران

»

برنامه زمانبندی مرحله نهایی لیگ برتر گلف آقایان کشور اعلام شد - تهران

»

رقابت های مینی گلف شرق کشور پایان یافت - خراسان جنوبی

»

 
 


دکتر سعیدی :

وزارت ورزش‌وجوانان انتخابات فدراسیون‌ها را آزاد و شفاف برگزار می‌کند/ وزارتخانه در دیپلماسی ورزشی موفق بوده است

رئیس فدراسیون گلف کشور گفت: وزارت ورزش و جوانان با شفافیت و آزادانه انتخابات را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف به نقل از برنا،دکتر کیکاووس سعیدی، رییس فدراسیون گلف، درخصوص اینکه وزارت ورزش و جوانان تکلیف بسیاری از فدراسیون ها را با انتخاباتی آزاد و دموکراتیک مشخص کرده و اینکه ثبت نام کاندیداها بلامانع بوده است، به خبرنگار برنا گفت: با توجه به اینکه هر 4 سال یک بار باید انتخابات مجمع عمومی فدراسیون‌ها برگزار شود، وزارت ورزش و جوانان توانسته با نظم خوبی این انتخابات را برگزار کند.

وی درادامه‌افزود: در گذشته انتخابات مجمع‌های عمومی فدراسیون‌ها به موقع برگزار نمی‌شدو حضور سرپرست‌ها مشکلات فدراسیون‌ها را افزایش می‌داد. اکنون برگزاری به موقع این انتخابات باعث شده تا فدراسیون‌ها هم از بلاتکلیفی خلاص شوند.

سعیدی با تاکید بر اینکه 25 دی انتخابات مهم کمیته ملی المپیک برگزار می‌شود، افزود: وزارت ورزش و جوانان با شفافیت و آزادانه انتخابات را برگزار می کند و امیدوارم در این روز انتخابات مهم کمیته ملی المپیک همانند مجمع‌های دیگر با نظم برگزار شود.

وی با اشاره به اینکه با درایت دکتر سلطانی‌فر، دیپلماسی ورزش به رشد مناسبی رسیده است، افزود: بسیاری از باشگاه‌ها برای حضور در رقابت‌های آسیایی با مشکل مواجه بودند که اکنون این معضلات برطرف شد. حضور بانوان با موازین اسلامی در رقابت‌های آسیایی با درایت وزیر ورزش و جوانان شکل گرفته که بسیار مهم است.

کیکاووس سعیدی با تاکید بر اینکه در رشته گلف، فدراسیون توانست در حوزه بین‌المللی به شرایط مناسبی برسد، گفت: مسابقات وودبال به میزبانی ایران در تبریز برگزار خواهد شد. این رقابت‌ها دوم شهریورماه در پارگ ال گلی برگزار خواهد شد. در ماه آینده مذاکره‌ای با کشورهای همسایه خواهیم داشت تا فدراسیون وودبال در غرب آسیا تشکیل شود.تاريخ  ارسال:دوشنبه 4 دي 1396 - 12:49

کد:79724-1397


 

 
گزارش تصویریمسابقات مینی گلف آزاد شرق کشور آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوامیدوارم نگاه وزارت ورزش به گلف، المپیکی باشد آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.