جمعه 3 خرداد 1398


 
 

  

 
اخبار استانها

محمد بیدانظر سرپرست هیات گلف استان خراسان رضوی شد - خراسان رضوی

»

محمد بیدانظر سرپرست هیات گلف استان خراسان رضوی شد - خراسان رضوی

»

برگزاری یک دوره مسابقات پاتینگ و گلف در مجموعه ورزشی انقلاب /اعلام اسامی نفرات برتر - تهران

»

اعلام اسامی قبول شدگان مربیگری درجه سه مینی گلف -

»

اعلام اسامی قبول شدگان مربیگری درجه سه مینی گلف -

»

دیدار رییس فدراسیون گلف با نمایندگان قوه مقننه -

»

نشست مشترک دکتر عزیزی با مسئولین سازمان ورزش شهرداری تهران - تهران

»

 
 


دکتر سعیدی :

وزارت ورزش‌وجوانان انتخابات فدراسیون‌ها را آزاد و شفاف برگزار می‌کند/ وزارتخانه در دیپلماسی ورزشی موفق بوده است

رئیس فدراسیون گلف کشور گفت: وزارت ورزش و جوانان با شفافیت و آزادانه انتخابات را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف به نقل از برنا،دکتر کیکاووس سعیدی، رییس فدراسیون گلف، درخصوص اینکه وزارت ورزش و جوانان تکلیف بسیاری از فدراسیون ها را با انتخاباتی آزاد و دموکراتیک مشخص کرده و اینکه ثبت نام کاندیداها بلامانع بوده است، به خبرنگار برنا گفت: با توجه به اینکه هر 4 سال یک بار باید انتخابات مجمع عمومی فدراسیون‌ها برگزار شود، وزارت ورزش و جوانان توانسته با نظم خوبی این انتخابات را برگزار کند.

وی درادامه‌افزود: در گذشته انتخابات مجمع‌های عمومی فدراسیون‌ها به موقع برگزار نمی‌شدو حضور سرپرست‌ها مشکلات فدراسیون‌ها را افزایش می‌داد. اکنون برگزاری به موقع این انتخابات باعث شده تا فدراسیون‌ها هم از بلاتکلیفی خلاص شوند.

سعیدی با تاکید بر اینکه 25 دی انتخابات مهم کمیته ملی المپیک برگزار می‌شود، افزود: وزارت ورزش و جوانان با شفافیت و آزادانه انتخابات را برگزار می کند و امیدوارم در این روز انتخابات مهم کمیته ملی المپیک همانند مجمع‌های دیگر با نظم برگزار شود.

وی با اشاره به اینکه با درایت دکتر سلطانی‌فر، دیپلماسی ورزش به رشد مناسبی رسیده است، افزود: بسیاری از باشگاه‌ها برای حضور در رقابت‌های آسیایی با مشکل مواجه بودند که اکنون این معضلات برطرف شد. حضور بانوان با موازین اسلامی در رقابت‌های آسیایی با درایت وزیر ورزش و جوانان شکل گرفته که بسیار مهم است.

کیکاووس سعیدی با تاکید بر اینکه در رشته گلف، فدراسیون توانست در حوزه بین‌المللی به شرایط مناسبی برسد، گفت: مسابقات وودبال به میزبانی ایران در تبریز برگزار خواهد شد. این رقابت‌ها دوم شهریورماه در پارگ ال گلی برگزار خواهد شد. در ماه آینده مذاکره‌ای با کشورهای همسایه خواهیم داشت تا فدراسیون وودبال در غرب آسیا تشکیل شود.تاريخ  ارسال:دوشنبه 4 دي 1396 - 12:49

کد:79724-1398


 

 
گزارش تصویریاردوی تیم ملی بانوان زیر ۱۸ سال_ مجموعه ورزشی انقلاب تهران آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گودیدار بسیار خوبی با شریعتمداری داشتیم/ می‌خواهیم گلف را به مدارس، دانشگاه‌ها و جامعه کارگری وارد کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.