شنبه 28 مهر 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

رئیس فدراسیون گلف آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفت - تهران

»

مهدی اسلامی بعنوان سرپرست خزانه دار فدراسیون گلف منصوب شد - تهران

»

حضور رئیس انجمن وودبال در جشنواره ورزش و محیط زیست - تهران

»

مهرداد جمشیدی سرپرست دبیری فدراسیون گلف شد - تهران

»

نشست رئیس فدراسیون گلف با مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی - تهران

»

اولین حکم در فدراسیون گلف برای سرپرست سابق فدراسیون - تهران

»

بخشنامه مسابقات گلف زیر 18 سال قهرمانی بانوان کشور اعلام شد - تهران

»

 
 


دکتر سعیدی :

وزارت ورزش‌وجوانان انتخابات فدراسیون‌ها را آزاد و شفاف برگزار می‌کند/ وزارتخانه در دیپلماسی ورزشی موفق بوده است

رئیس فدراسیون گلف کشور گفت: وزارت ورزش و جوانان با شفافیت و آزادانه انتخابات را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف به نقل از برنا،دکتر کیکاووس سعیدی، رییس فدراسیون گلف، درخصوص اینکه وزارت ورزش و جوانان تکلیف بسیاری از فدراسیون ها را با انتخاباتی آزاد و دموکراتیک مشخص کرده و اینکه ثبت نام کاندیداها بلامانع بوده است، به خبرنگار برنا گفت: با توجه به اینکه هر 4 سال یک بار باید انتخابات مجمع عمومی فدراسیون‌ها برگزار شود، وزارت ورزش و جوانان توانسته با نظم خوبی این انتخابات را برگزار کند.

وی درادامه‌افزود: در گذشته انتخابات مجمع‌های عمومی فدراسیون‌ها به موقع برگزار نمی‌شدو حضور سرپرست‌ها مشکلات فدراسیون‌ها را افزایش می‌داد. اکنون برگزاری به موقع این انتخابات باعث شده تا فدراسیون‌ها هم از بلاتکلیفی خلاص شوند.

سعیدی با تاکید بر اینکه 25 دی انتخابات مهم کمیته ملی المپیک برگزار می‌شود، افزود: وزارت ورزش و جوانان با شفافیت و آزادانه انتخابات را برگزار می کند و امیدوارم در این روز انتخابات مهم کمیته ملی المپیک همانند مجمع‌های دیگر با نظم برگزار شود.

وی با اشاره به اینکه با درایت دکتر سلطانی‌فر، دیپلماسی ورزش به رشد مناسبی رسیده است، افزود: بسیاری از باشگاه‌ها برای حضور در رقابت‌های آسیایی با مشکل مواجه بودند که اکنون این معضلات برطرف شد. حضور بانوان با موازین اسلامی در رقابت‌های آسیایی با درایت وزیر ورزش و جوانان شکل گرفته که بسیار مهم است.

کیکاووس سعیدی با تاکید بر اینکه در رشته گلف، فدراسیون توانست در حوزه بین‌المللی به شرایط مناسبی برسد، گفت: مسابقات وودبال به میزبانی ایران در تبریز برگزار خواهد شد. این رقابت‌ها دوم شهریورماه در پارگ ال گلی برگزار خواهد شد. در ماه آینده مذاکره‌ای با کشورهای همسایه خواهیم داشت تا فدراسیون وودبال در غرب آسیا تشکیل شود.تاريخ  ارسال:دوشنبه 4 دي 1396 - 12:49

کد:79724-1397


 

 
گزارش تصویریمراسم معارفه رئیس فدراسیون گلف برگزار شد آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوعزیزی:شفاف‌سازی، بهبود جایگاه فدراسیون و درهای باز از اهداف ماست آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.