يكشنبه 27 آبان 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

جلسه کمیته فنی مسابقات گلف قهرمانی آقایان کشور رده سنی زیر ۱۸ سال برگزار شد - آذربايجان شرقی

»

جلسه کمیته فنی مسابقات گلف قهرمانی آقایان کشور رده سنی زیر ۱۸ سال برگزار خواهد شد - تهران

»

همدان بعنوان قطب آموزش بهکاپ در جهان ثبت شد - همدان

»

کارگاه آموزشی رشته ورزشی گلف در استان کرمانشاه برگزار شد - کرمانشاه

»

مهلت اعلام آمادگی هیات های استانی در المپیاد استعدادیابی رشته ورزشی گلف اعلام شد - تهران

»

تغییر زمان برگزاری جشنواره المپیاد استعدادهای برتر رشته ورزشی گلف - تهران

»

طرح جوانه های گلف توسط هیات استان اصفهان برگزار گردید - اصفهان

»

 
 


برای تصدی پست خزانه داری برنامه دارم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف و به نقل از ایسنا، دکتر کیکاوس سعیدی رییس فدراسیون گلف گفت: در این روزها شاهد رقابت افراد مختلف برای تصدی 11 پست کمیته ملی المپیک هستیم. با توجه به پیش رو بودن بازی های آسیایی 2018 جاکارتا و المپیک 2020 توکیو یک انتخاب صحیح و راهبردی می تواند به کسب نتایج درخشان و افتخارآفرینی ورزشکاران ایران کمک شایانی بکند. همه افرادی هم که ثبت نام کرده اند جزو دلسوخته ها و استخوان خرد کرده های ورزش کشور هستند و برای همه عزیزان آرزوی موفقیت می کنم.

رییس فدراسیون گلف در ادامه صحبت هایش افزود: پست خزانه داری هم جزو ارکان اصلی در ساختار کمیته های المپیک به حساب می آید. برای تصدی این پست من برنامه دارم و معتقدم از طریق این جایگاه باید بتوانیم دغدغه های فدراسیون ورزشی را از نظر مالی از بین ببریم. باید تا آنجا که می توانیم انسجام و استقلال مالی ایجاد کنیم. با بهینه کردن منابع باید زمینه را برای حضور مقتدر در رقابت ها فراهم کنیم. برنامه هایی که در نظر دارم در چارچوب قوانین و اساسنامه کمیته ملی المپیک و بر اساس قوانین مالی کشور است. به نظرم نباید تنها به اعتبارات بخش دولتی متکی بود چرا که منابع محدود هستند و بایستی به دنبال سایر ظرفیت های موجود در بخش غیر دولتی و خصوصی در رشته های مختلف باشیم. امیدوارم کمیته ملی المپیک با تقویت حوزه بازاریابی بتواند منابع مالی خوب و جدیدی را به بدنه ورزش کشور اضافه کند.

وی ادامه داد: معتقدم آقای هاشمی و همکارانش مدیریت خوبی داشتند و در این مدت سعی در تزریق آرامش و ثبات به ورزش کشور را داشتند. امیدواریم با حضور افراد جدیدتر تغییرات محسوس تری را در ورزش ایران شاهد باشیم.

نامزد پست خزانه داری کمیته ملی المپیک در پاسخ به این سوال که از چه میزان شانس برای تصدی این پست برخوردار است، اظهار کرد: در این خصوص باید دید تا چه میزان نظر اعضای مجمع کمیته ملی المپیک به نامزد مورد نظر نزدیک است. قطعا اعضای مجمع به تجربه ها و سوابق افراد نگاه می کنند. من سابقه 30 سال مدیریت اجرایی در ورزش چه در سطح استان ها و چه در سازمان تربیت بدنی و وزارت ورزش و جوانان را دارم و هفت سالی است که ریاست فدراسیون گلف را بر عهده دارم و در حوزه تخصصی ورزش مدال کاراته را دارم و از ورزشکاران این رشته بوده ام. خود من از جنس ورزش هستم و نگاهم ورزشی است و امیدوارم بهترین ها در هر پست اتنخاب شوند.

سعیدی درخصوص حمایتش از صالحی امیری نامزد پست ریاست کمیته ملی المپیک در روزهای اخیر تصریح کرد: سطح مدیریتی در کمیته ملی المپیک سطح راهبردی است و قطعا حضور صالحی امیری با توجه به بینش مدیریتی بلند و با برنامه و استراتژی حرکت کردنش به پیشبرد تفکر راهبردی در کمیته ملی المپیک کمک می کند. مطمئنم صالحی برنامه محور عمل می کند و تخصص گرایی را در سرلوحه کارش قرار می دهد. با ارتباط خوبی که او با دولت دارد می تواند به جذب بهتر منابع هم کمک کند. هرچند خود صالحی امیری در حوزه اجتماعی و سیاسی خرد شناخته شده ای است و در مدتی که سرپرست وزارت ورزش و جوانان بود فعالیت های خوبی را انجام داد.

او درباره احتمال استعفایش از ریاست فدراسیون گلف در صورت انتخاب به عنوان خزانه دار کمیته ملی المپیک گفت: باید در این موارد هرچه که در قانون آمده است را رعایت کنیم و از قانون تخطی نکنیم. اگر قانون مکلف کرده که حتما باید در یک شغل فعالیت کرد من هم همین کار را انجام می دهم و از ریاست فدراسیون گلف استعفا خواهم کرد. معتقدم هر کس باید در یک جایگاه خدمت بکند. دو شغله بودن مغایر با قوانین است.تاريخ  ارسال:چهارشنبه 20 دي 1396 - 08:50

کد:79817-1397


 

 
گزارش تصویریمسابقات گلف قهرمانی آقایان کشور در رده سنی 18-30 سال آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوعزیزی:شفاف‌سازی، بهبود جایگاه فدراسیون و درهای باز از اهداف ماست آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.