چهارشنبه 1 فروردين 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

حضور کمیته بهکاپ استان سمنان در جشنواره همدلی،سلامت و نشاط - سمنان

»

برپایی غرفه ی هیئت گلف استان قم در جشنواره ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا - قم

»

پیام تبریک منتقمی به مدیر کل دفتر توسعه ورزش همگانی -

»

پیام تبریک منتقمی به مدیر کل دفتر توسعه ورزش همگانی -

»

پیام تبریک منتقمی در پی انتصاب مدیر مجموعه ورزشی انقلاب -

»

پیام تبریک منتقمی در پی انتصاب مدیر مجموعه ورزشی انقلاب -

»

برگزاری مسابقات مینی گلف به مناسبت هفته منابع طبیعی در خوسف - خراسان جنوبی

»

 
 


رییس هیات گلف خوزستان:

با جذب سرمایه‌گذار مشکلات امکاناتی را به حداقل می‌رسانیم


رییس هیات گلف خوزستان گفت: عمده مشکل گلف استان، نبود امکاناتی همچون زمین برای رشته‌های مینی گلف و بهکاپ است که تلاش می‌کنیم این مشکل را با جذب سرمایه‌گذار برطرف کنیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف ضا علیجانی، در خصوص جلسه این هیات با معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان استان، اظهارکرد: در این نشست درباره توسعه ورزش گلف در خوزستان، میزبانی و دوره‌های آموزشی به صحبت پرداختیم و اداره‌کل نیز قول‌های مساعدی برای همکای هر چه بیشتر به ما داد. امیدواریم بتوانیم در ماه‌های آینده در زمینه تعدد و پرورش بازیکنان به ویژه در رده سنی نوجوانان موفق باشیم.

رییس هیات گلف خوزستان افزود: گلف خوزستان در کشور، سرآمد است و به عنوان مهد گلف ایران شناخته می‌شود و هم اکنون نیز بازیکنان ملی‌پوش و همچنین باشگاه‌های خوبی در لیگ برتر داریم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: عمده مشکل گلف خوزستان، نبود امکاناتی همچون زمین برای رشته‌های مینی گلف و بهکاپ است که تلاش می‌کنیم این مشکل را با جذب سرمایه‌گذار در بخش خصوصی برطرف کنیم.

علیجانی در ادامه عنوان کرد: یادواره گلف مرحوم حسین‌پور را هم در پیش داریم که امسال به صورت متفاوت‌تر و بهتر در اسفندماه سال جاری در مسجدسلیمان برگزار خواهد شد. در کنار این مسابقات کارهای فرهنگی نیز انجام می‌دهیم و هدف این است که مردم خوزستان با مرحوم حسین‌پور بیشتر آشنا شوند. همچنین یادواره مرحوم ساکی که از مفاخر گلف خوزستان محسوب می‌شود، در آبادان برگزار خواهد شد.تاريخ  ارسال:شنبه 23 دي 1396 - 12:32

کد:79829-1397


 

 
گزارش تصویریجلسه تودیع رییس سابق و معارفه سرپرست جدید فدراسیون گلف آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گومراسم تودیع رییس سابق و معارفه سرپرست جدید فدراسیون گلف برگزار شد آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.