شنبه 2 تير 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

آغاز طرح تابستانه جمعه ها با گلف در قزوین - قزوين

»

آموزش وتمرینات بهکاپ وبهکاپر در زمین چمن مهرگان برگزارشد -

»

آغاز ثبت نام از کاندیداهای پست ریاست فدراسیون گلف از امروز -

»

آغاز ثبت نام از کاندیداهای پست ریاست فدراسیون گلف از امروز -

»

به عنوان نفر اول به مسابقات جهانی ایرلند اعزام می شوم/حضور در این مسابقات فرصت خوبی برای سنجش توانایی بازیکنان است -

»

به عنوان نفر اول به مسابقات جهانی ایرلند اعزام می شوم/حضور در این مسابقات فرصت خوبی برای سنجش توانایی بازیکنان است -

»

اجرایی شدن آیین نامه رنکینگ بازیکنان مینی گلف استان قم - قم

»

 
 


رییس هیات گلف خوزستان:

با جذب سرمایه‌گذار مشکلات امکاناتی را به حداقل می‌رسانیم


رییس هیات گلف خوزستان گفت: عمده مشکل گلف استان، نبود امکاناتی همچون زمین برای رشته‌های مینی گلف و بهکاپ است که تلاش می‌کنیم این مشکل را با جذب سرمایه‌گذار برطرف کنیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف ضا علیجانی، در خصوص جلسه این هیات با معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان استان، اظهارکرد: در این نشست درباره توسعه ورزش گلف در خوزستان، میزبانی و دوره‌های آموزشی به صحبت پرداختیم و اداره‌کل نیز قول‌های مساعدی برای همکای هر چه بیشتر به ما داد. امیدواریم بتوانیم در ماه‌های آینده در زمینه تعدد و پرورش بازیکنان به ویژه در رده سنی نوجوانان موفق باشیم.

رییس هیات گلف خوزستان افزود: گلف خوزستان در کشور، سرآمد است و به عنوان مهد گلف ایران شناخته می‌شود و هم اکنون نیز بازیکنان ملی‌پوش و همچنین باشگاه‌های خوبی در لیگ برتر داریم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: عمده مشکل گلف خوزستان، نبود امکاناتی همچون زمین برای رشته‌های مینی گلف و بهکاپ است که تلاش می‌کنیم این مشکل را با جذب سرمایه‌گذار در بخش خصوصی برطرف کنیم.

علیجانی در ادامه عنوان کرد: یادواره گلف مرحوم حسین‌پور را هم در پیش داریم که امسال به صورت متفاوت‌تر و بهتر در اسفندماه سال جاری در مسجدسلیمان برگزار خواهد شد. در کنار این مسابقات کارهای فرهنگی نیز انجام می‌دهیم و هدف این است که مردم خوزستان با مرحوم حسین‌پور بیشتر آشنا شوند. همچنین یادواره مرحوم ساکی که از مفاخر گلف خوزستان محسوب می‌شود، در آبادان برگزار خواهد شد.تاريخ  ارسال:شنبه 23 دي 1396 - 12:32

کد:79830-1397


 

 
گزارش تصویریمسابقات لیگ دسته یک گلف آقایان کشور آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گواز برگزاری نخستین مسابقات بین‌المللی به میزبانی کشورمان تا حضور موفق گلفر ایرانی در مسابقات آسیایی آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.