جمعه 23 آذر 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

کلاس تئوری و عملی بهکاپ ( گیت گلف ) در دانشگاه بین المللی امام خمینی برگزار شد - قزوين

»

مراسم اختتامیه رقابت های گلف قهرمانی آقایان کشور برگزار شد - تهران

»

نتایج نهایی رقابت های گلف آقایان کشور اعلام شد - تهران

»

مراسم اختتامیه مسابقات گلف قهرمانی آقایان کشور برگزار می شود - تهران

»

بازدید شرکت کنندگان مسابقات گلف قهرمانی آقایان کشور از برج میلاد صورت پذیرفت - تهران

»

رئیس هیات گلف استان هرمزگان از تجهیز پارک‌های بانوان به زمین مینی گلف خبر داد - هرمزگان

»

سامانه امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام شد - تهران

»

 
 


رییس هیات گلف خوزستان:

با جذب سرمایه‌گذار مشکلات امکاناتی را به حداقل می‌رسانیم


رییس هیات گلف خوزستان گفت: عمده مشکل گلف استان، نبود امکاناتی همچون زمین برای رشته‌های مینی گلف و بهکاپ است که تلاش می‌کنیم این مشکل را با جذب سرمایه‌گذار برطرف کنیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف ضا علیجانی، در خصوص جلسه این هیات با معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان استان، اظهارکرد: در این نشست درباره توسعه ورزش گلف در خوزستان، میزبانی و دوره‌های آموزشی به صحبت پرداختیم و اداره‌کل نیز قول‌های مساعدی برای همکای هر چه بیشتر به ما داد. امیدواریم بتوانیم در ماه‌های آینده در زمینه تعدد و پرورش بازیکنان به ویژه در رده سنی نوجوانان موفق باشیم.

رییس هیات گلف خوزستان افزود: گلف خوزستان در کشور، سرآمد است و به عنوان مهد گلف ایران شناخته می‌شود و هم اکنون نیز بازیکنان ملی‌پوش و همچنین باشگاه‌های خوبی در لیگ برتر داریم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: عمده مشکل گلف خوزستان، نبود امکاناتی همچون زمین برای رشته‌های مینی گلف و بهکاپ است که تلاش می‌کنیم این مشکل را با جذب سرمایه‌گذار در بخش خصوصی برطرف کنیم.

علیجانی در ادامه عنوان کرد: یادواره گلف مرحوم حسین‌پور را هم در پیش داریم که امسال به صورت متفاوت‌تر و بهتر در اسفندماه سال جاری در مسجدسلیمان برگزار خواهد شد. در کنار این مسابقات کارهای فرهنگی نیز انجام می‌دهیم و هدف این است که مردم خوزستان با مرحوم حسین‌پور بیشتر آشنا شوند. همچنین یادواره مرحوم ساکی که از مفاخر گلف خوزستان محسوب می‌شود، در آبادان برگزار خواهد شد.تاريخ  ارسال:شنبه 23 دي 1396 - 12:32

کد:79830-1397


 

 
گزارش تصویریمراسم اختتامیه مسابقات گلف قهرمانی آقایان کشور آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوحمید عزیزی: یکی از محورهای اصلی برای تشکیل اردوها مسابقات قهرمانی کشور است/ به‌دنبال کشف استعدادها در گلف هستیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.