چهارشنبه 1 فروردين 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

حضور کمیته بهکاپ استان سمنان در جشنواره همدلی،سلامت و نشاط - سمنان

»

برپایی غرفه ی هیئت گلف استان قم در جشنواره ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا - قم

»

پیام تبریک منتقمی به مدیر کل دفتر توسعه ورزش همگانی -

»

پیام تبریک منتقمی به مدیر کل دفتر توسعه ورزش همگانی -

»

پیام تبریک منتقمی در پی انتصاب مدیر مجموعه ورزشی انقلاب -

»

پیام تبریک منتقمی در پی انتصاب مدیر مجموعه ورزشی انقلاب -

»

برگزاری مسابقات مینی گلف به مناسبت هفته منابع طبیعی در خوسف - خراسان جنوبی

»

 
 


دکتر سعیدی خبر داد:

نخستین مسابقه بین المللی وودبال به میزبانی تبریز برگزار می شود/درحال حاضر در 24 استان هیات گلف فعال داریم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،کیکاووس سعیدی در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزشی ایسکانیوز، در خصوص برنامه های سه ماه چهارم فدراسیون گلف اظهار داشت: درحال حاضر مسابقات دوره برگشت لیگ برتر گلف را با حضور 8 تیم و دوره رفت بانوان را با حضور 11 تیم آغاز کرده ایم؛ دور برگشت مسابقات بانوان نیز در بهمن ماه برگزار خواهد شد. لیگ دسته یک نیز دوره رفت برگزار شده و در دور برگشت اصفهان میزبان این مسابقات است.

وی ادامه داد: کلاس های آموزشی مختلفی در این مدت برگزار شده است که از جمله آن ها 11 کارگاه آموزشی گلف، 6 مینی گلف، 25 بهکاپ و 2 وودبال بوده است. همچنین 9 مسابقه استانی در رشته گلف ، 15 مسابقه مینی گلف، 11 مسابقه بهکاپ و 2 دیدار در وودبال برگزار شده است. مجامع انتخاباتی استان های همدان و خوزستان نیز برگزار شده و طبق برنامه قرار است در 4 استان دیگر هم تا پایان سال برگزاز شود.

رئیس فدراسیون گلف عنوان کرد: تبریز در سال 2018 پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی از نظر یونسکو اعلام شده است، با هماهنگی اداره کل ورزش وجوانان و هیات گلف استان آذربایجان شرقی مقرر شد یک دوره مسابقه بین المللی و آسیایی وودبال در تبریز برگزار شود که با رایزنی ها انجمن وودبال این رویداد در تقویم فدراسیون جهانی ثبت شد و قرار است در شهریور ماه 1397 این دوره از مسابقات برای اولین بار برگزار شود.

سعیدی ادامه داد: در رشته مینی گلف نیز مشکلاتی وجود داشت؛ پرداخت نشدن حق عضویت ها باعث شده بود ارتباط انجمن مینی گلف کشور با فدراسیون جهانی به حالت تعلیق دربیاید که با پرداخت حق عضویت ها این مشکل نیز حل شده و قرار است از سال آینده تیم هایی برای حضور در عرصه های بین المللی اعزام شوند.

درحال حاضر در 24 استان هیات گلف فعال داریم و بقیه نیز در حال آماده سازی است؛ تلاش بر این است به لحاظ زیرساخت، زمینه را برای علاقه مندان به ورزش گلف فراهم کنیم. تاکنون 30 زمین مینی گلف احداث شده و چند زمین دیگر در حال ساخت است. قصد داریم با برگزاری کلاس های آموزشی و کارگاه های تخصصی این ورزش مهیج وپرطرفدار را رواج دهیم.تاريخ  ارسال:شنبه 23 دي 1396 - 14:31

کد:79831-1397


 

 
گزارش تصویریجلسه تودیع رییس سابق و معارفه سرپرست جدید فدراسیون گلف آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گومراسم تودیع رییس سابق و معارفه سرپرست جدید فدراسیون گلف برگزار شد آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.