سه شنبه 27 شهريور 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

فدراسیون گلف مصیبت وارده به مدیرکل محترم دفتر طرح و برنامه وزارت ورزش و جوانان را تسلیت گفت - تهران

»

کوروش محمدی:گلف نیاز به توسعه زیر ساخت و تجهیز امکانات دارد - اصفهان

»

مسابقه دوستانه وودبال در استان همدان برگزار شد - همدان

»

مدرس فدراسیون گلف:استان آذربایجان‌غربی مستعد احداث زمین گلف است - آذربايجان غربی

»

منتقمی: شرایط را برای برگزاری انتخابات گلف آماده کرده ایم/ با سیاست های وزارت ورزش هماهنگ هستم - تهران

»

منتقمی: شرایط را برای برگزاری انتخابات گلف آماده کرده ایم/ با سیاست های وزارت ورزش هماهنگ هستم - تهران

»

بخش خصوصی آماده احداث زمین حرفه‌ای گلف در آذربایجان غربی است - آذربايجان غربی

»

 
 


با حضور مدیرکل دفتر مشترک فدراسیون‌های ورزشی وزارت ورزش و جوانان:

مراسم تودیع رییس سابق و معارفه سرپرست جدید فدراسیون گلف برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید فدراسیون گلف با حضور محمد شروین اسبقیان مدیرکل دفتر مشترک فدراسیون‌های ورزشی وزارت ورزش و جوانان ظهر امروز برگزار شد .

در ابتدا اسبقیان گفت:امروز جلسه تکریم دکتر سعیدی از همکاران بسیار خوب و قدیمی عرصه ورزش کشور است که در پستی حساس قرار است به عنوان خزانه دار کمیته ملی المپیک حضور پیدا کنند.

وی در ادامه افزود:دکتر منتقمی نیز از بزرگواران ورزش و از مدیران تلاشگر کشور است و من خودم را به نوعی شاگرد ایشان می دانم که به تشخیص وزارت به عنوان سرپرست فدراسیون گلف انجام وظیفه خواهند کردو قطعا ادامه دهنده تلاش های بی وقفه دکتر سعیدی خواهند بود.


مدیرکل دفتر مشترک فدراسیون‌های ورزشی گفت:جلسه امروز مزین شده به مدیران ارشد و روسای برخی فدراسیون ها و باعث افتخار است که استقبالی کم نظیر را شاهد بودیم.

در ادامه این جلسه دکتر سعیدی رئیس پیشین فدراسیون گلف ضمن ارائه گزارشی از فعالیت خود در دوران ریاست هفت ساله فدراسیون افزود:از حسن انتخاب دکتر داورزنی و انتخاب اصلح و شایسته و مطمئن دکتر منتقمی به عنوان سرپرست فدراسیون کمال تشکر را دارم و با آرامشی دو چندان فدراسیون را ترک میکنم.

سعیدی اظهار داشت:عمده تلاش من دردوران خدمت در فدراسیون این بود که گلف را از انزوا خارج کنم تا نگاه به این ورزش تغییر کند.


ریس سابق فدراسیون گلف ادامه داد:با حمایت های وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک گلف کشور در این سال ها جهش خوبی داشته است و خوشبختانه شاهد رشد این ورزش در کشور هستیم.

وی بیان داشت:امروز گلف در پنج دانشگاه معتبر ایران رسما تدریس می شود و به لحاظ توسعه و گسترش و بحث ورزشکاران سازمان یافته شرایط خوبی را دارد.


در ادامه این مراسم دکتر منتقمی سرپرست جدید فدراسیون گلف اظهار داشت:تا کنون کمتر نشست تودیع و معارفه ای با این صمیمیت و باشکوه برگزار شده که این موجب خرسندی است و من این موضوع را به فال نیک میگیرم.

وی ادامه داد:در طول این مدت وضعیت فدراسیون گلف را رصد کردم ومتوجه شدم خوشبختانه فدراسیون در طول ریاست دکتر سعیدی سیر صعودی و رو به رشدی را داشته است.

سرپرست فدراسیون گلف اظهار داشت:دکتر سعیدی به جای بزرگی برای ادامه فعالیت رفته اند و از گلف جدا نشده اند و قطعا من یاری هستم که به خانواده گلف اضافه شده ام و ایشان هم به عنوان یار در کنار ما باقی خواهند ماند.

دکتر منقمی افزود:تمام سعی خود را خواهیم کرد تا در این عرصه نیز تاثیر گزار باشیم و بتوانیم رشد روز افزون گلف را رقم زنیم.تاريخ  ارسال:دوشنبه 7 اسفند 1396 - 15:09

کد:82921-1397


 

 
گزارش تصویریکلاس آموزشی رشته گلف در شهر ارومیه برگزار شد آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گومنتقمی: شرایط را برای برگزاری انتخابات گلف آماده کرده ایم/ با سیاست های وزارت ورزش هماهنگ هستم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.