يكشنبه 4 فروردين 1398


 
 

  

 
اخبار استانها

پیام تبریک دکتر عزیزی رئیس فدراسیون گلف بمناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸ - تهران

»

پیام تبریک دبیر فدراسیون گلف بمناسب سال نو - تهران

»

پیام تبریک دکتر عزیزی رئیس فدراسیون گلف بمناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸ - تهران

»

پیام تبریک دکتر سلطانی فر به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸ خورشیدی - تهران

»

سال جدید، سال تولید، تلاش و اشتغال برای جوانان عزیز است/ اصل را فرع و فرع را اصل کردن، اشتباه راهبردی است/ مردم را از لحاظ خدمات دولتی، در رفاه بیشتری قرار خواهیم داد/ - تهران

»

کلید حل مشکلات اقتصادی توسعه تولید ملی است - تهران

»

جشنواره نوروزی فدراسیون گلف در برج میلاد تهران برپا شد - تهران

»

 
 


با حضور مدیرکل دفتر مشترک فدراسیون‌های ورزشی وزارت ورزش و جوانان:

مراسم تودیع رییس سابق و معارفه سرپرست جدید فدراسیون گلف برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید فدراسیون گلف با حضور محمد شروین اسبقیان مدیرکل دفتر مشترک فدراسیون‌های ورزشی وزارت ورزش و جوانان ظهر امروز برگزار شد .

در ابتدا اسبقیان گفت:امروز جلسه تکریم دکتر سعیدی از همکاران بسیار خوب و قدیمی عرصه ورزش کشور است که در پستی حساس قرار است به عنوان خزانه دار کمیته ملی المپیک حضور پیدا کنند.

وی در ادامه افزود:دکتر منتقمی نیز از بزرگواران ورزش و از مدیران تلاشگر کشور است و من خودم را به نوعی شاگرد ایشان می دانم که به تشخیص وزارت به عنوان سرپرست فدراسیون گلف انجام وظیفه خواهند کردو قطعا ادامه دهنده تلاش های بی وقفه دکتر سعیدی خواهند بود.


مدیرکل دفتر مشترک فدراسیون‌های ورزشی گفت:جلسه امروز مزین شده به مدیران ارشد و روسای برخی فدراسیون ها و باعث افتخار است که استقبالی کم نظیر را شاهد بودیم.

در ادامه این جلسه دکتر سعیدی رئیس پیشین فدراسیون گلف ضمن ارائه گزارشی از فعالیت خود در دوران ریاست هفت ساله فدراسیون افزود:از حسن انتخاب دکتر داورزنی و انتخاب اصلح و شایسته و مطمئن دکتر منتقمی به عنوان سرپرست فدراسیون کمال تشکر را دارم و با آرامشی دو چندان فدراسیون را ترک میکنم.

سعیدی اظهار داشت:عمده تلاش من دردوران خدمت در فدراسیون این بود که گلف را از انزوا خارج کنم تا نگاه به این ورزش تغییر کند.


ریس سابق فدراسیون گلف ادامه داد:با حمایت های وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک گلف کشور در این سال ها جهش خوبی داشته است و خوشبختانه شاهد رشد این ورزش در کشور هستیم.

وی بیان داشت:امروز گلف در پنج دانشگاه معتبر ایران رسما تدریس می شود و به لحاظ توسعه و گسترش و بحث ورزشکاران سازمان یافته شرایط خوبی را دارد.


در ادامه این مراسم دکتر منتقمی سرپرست جدید فدراسیون گلف اظهار داشت:تا کنون کمتر نشست تودیع و معارفه ای با این صمیمیت و باشکوه برگزار شده که این موجب خرسندی است و من این موضوع را به فال نیک میگیرم.

وی ادامه داد:در طول این مدت وضعیت فدراسیون گلف را رصد کردم ومتوجه شدم خوشبختانه فدراسیون در طول ریاست دکتر سعیدی سیر صعودی و رو به رشدی را داشته است.

سرپرست فدراسیون گلف اظهار داشت:دکتر سعیدی به جای بزرگی برای ادامه فعالیت رفته اند و از گلف جدا نشده اند و قطعا من یاری هستم که به خانواده گلف اضافه شده ام و ایشان هم به عنوان یار در کنار ما باقی خواهند ماند.

دکتر منقمی افزود:تمام سعی خود را خواهیم کرد تا در این عرصه نیز تاثیر گزار باشیم و بتوانیم رشد روز افزون گلف را رقم زنیم.تاريخ  ارسال:دوشنبه 7 اسفند 1396 - 15:09

کد:82921-1398


 

 
گزارش تصویریهفته سوم از مرحله نهایی لیگ برتر گلف آقایان کشور برگزار شد آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوپیام تبریک دکتر عزیزی رئیس فدراسیون گلف بمناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸ آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.