چهارشنبه 25 مهر 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

مهدی اسلامی بعنوان سرپرست خزانه دار فدراسیون گلف منصوب شد - تهران

»

حضور رئیس انجمن وودبال در جشنواره ورزش و محیط زیست - تهران

»

مهرداد جمشیدی سرپرست دبیری فدراسیون گلف شد - تهران

»

نشست رئیس فدراسیون گلف با مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی - تهران

»

اولین حکم در فدراسیون گلف برای سرپرست سابق فدراسیون - تهران

»

بخشنامه مسابقات گلف زیر 18 سال قهرمانی بانوان کشور اعلام شد - تهران

»

عزیزی:شفاف‌سازی، بهبود جایگاه فدراسیون و درهای باز از اهداف ماست - تهران

»

 
 


قهرمان لیگ برتر گلف در مسجدسلیمان مشخص می شود

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،موسوی دبیرهیات گلف استان خوزستان با اشاره به برگزاری مسابقات هفته چهاردهم و پایانی لیگ برتر گلف بزرگسالان باشگاه های کشور که روز پنجشنبه و جمعه(6و7 اردیبهشت) هفته جاری پیگیری می شوند، گفت:در هفته پایانی تاین دوره از رقابتها تیم های نفت مسجدسلیمان و ملی حفاری اهواز در مسجدسلیمان به مصاف هم خواهند رفت که با توجه به نزدیکی امتیازهای دو تیم، تیم پیروز این مسابقه عنوان قهرمانی هفتمین دوره لیگ برتر گلف کشور را کسب خواهد کرد.البته تیم ملی حفاری ایران با کسب یک امتیاز نیز به قهرمانی می رسد.سید غلامرضا موسوی افزود: طبق برنامه سورتمه اهواز که در مکان سوم جدول رده بندی قرار دارد، میزبان تیم هیئت گلف اصفهان است.آزادگان وتاراز برگزار کننده دربی مسجد سلیمان خواهند بود.هیئت گلف هندیجان در اهواز پذیرای تیم شاهین شهر اصفهان خواهدبود.

دبیرهیات گلف استان خوزستان در ادامه با اشاره به حمايت اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: با رويكرد اداره کل ورزش و حمايت همه جانبه افشین حیدری مشكلي در تخصيص اعتبارات نداريم. ايشان پشتوانه اي بزرگ براي كسب افتخارات اين رشته در مسابقات پيش روي هیات استان است.
موسوی تأكيد كرد: محوریت اصلی برنامه های ما این است که گلف را در یک مسیری قرار دهیم که به جایگاه واقعی خودش برسد. بیشتر به مردم و مسئولین شناسانده شود، زیرساخت هایش را تقویت کنیم. از پتانسیل بخش غیردولتی و خصوصی بیشتر استفاده کنیم؛ بحث زیرساختی آموزش و استعدادیابی را جدی تر بگیریم.

دبیر هیات گلف با انتقاد از نگاه متفاوت برخي رسانه ها به رشته گلف گفت: برخلاف تصور، گلف ورزش قشر مرفه و ثروتمند نيست چرا كه امروز در مناطق مختلف كشور جوانان و نوجوانان بسياري علي رغم محدوديت در امكانات به اين رشته مشغول هستند و هیات نيز در تلاش است تا اين رشته را نزد همه اقشار و خانواده هاي خوزستانی فراگير كند.
موسوی درپایان تاکید کرد: رسانه ها به خصوص صدا و سيما مي توانند در تغيير اين نگاه مؤثر باشند و اين انتظار از راديو و تلويزيون وجود دارد كه از گلف بیش از پیش حمايت كنند.تاريخ  ارسال:دوشنبه 3 ارديبهشت 1397 - 14:12

کد:86081-1397


 

 
گزارش تصویریمراسم معارفه رئیس فدراسیون گلف برگزار شد آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوعزیزی:شفاف‌سازی، بهبود جایگاه فدراسیون و درهای باز از اهداف ماست آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.