دوشنبه 26 آذر 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

استقبال علاقمندان از کلاس داوری وودبال مطلوب بود - سمنان

»

علیرضا نوروزی سرپرست هیات گلف شهرستان کبودراهنگ شد  - همدان

»

دومین دوره آموزش داوری درجه۳ وودبال برگزار گردید - سمنان

»

نشست رئیس هیات گلف استان همدان با شهردار برگزار شد - همدان

»

کلاس تئوری و عملی بهکاپ ( گیت گلف ) در دانشگاه بین المللی امام خمینی برگزار شد - قزوين

»

مراسم اختتامیه رقابت های گلف قهرمانی آقایان کشور برگزار شد - تهران

»

نتایج نهایی رقابت های گلف آقایان کشور اعلام شد - تهران

»

 
 


سرپرست فدراسیون گلف در گفتگو با برنا:

تیم ملی وودبال فردا به هشتمین دوره مسابقات وودبال جهانی در تایلند اعزام می شود/امید داریم در این رقابت‌ها نسبت به دوره‌های گذشته شرایط بهتری را رقم بزنیمبه گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف ، بهروز منتقمی، سرپرست فدراسیون گلف در گفتگو با خبرنگار برنا، گفت: تیم ملی وودبال ایران فردا به هشتمین دوره مسابقات وودبال جهانی در تایلند اعزام می شود.

وی ادامه داد:این مسابقات در رده سنی آزاد و در دو بخش بانوان و آقایان با حضور 8بازیکن به صورت تیمی و انفرادی استروک پلی و فروی پلی 2لغایت 8 مرداد درشهر چیانگ مای برگزار می شود.

منتقمی با اشاره به این که این سومین دوره اسیت که تیم ایران به این مسابقات اعزام می شود افزود: امید زیادی داریم که در این رقابت‌ها نسبت به دوره‌های گذشته شرایط بهتری را رقم بزنیم ما در دوره قبلی رقابت‌ها در 2016 کره‌جنوبی در بخش اقایان و بانوان به مقام پنجم دوبل رسیدیم و در بخش انفرادی هم یک طلای فنی‌ترین بازیکن توسط بهناز قدس بدست آمد.

وی با بیان اینکه همزمان با این مسابقات دهمین مسابقات اپن بین المللی تایلند نیز برگزار می شود اظهار داشت:در حاشیه مسابقات سعیدی رییس انجمن وودبال کشور نشست مشترکی با روسای فدراسیون جهانی و آسیایی وودبال خواهد داشت.

منتقمی در پایان ضمن اشاره به آمادگی بازیکنان ایران خاطر نشان کرد:پیش از اعزام یک اردوی انتخابی در مجموعه ورزشی انقلاب و اردوی آمادگی باتوجه به تشابه شرایط اقلیمی با محل مسابقات در شهرستان رودبار برگزار شد.

گفتنی است مسابقات جهانی وودبال هر دو سال یکبار برگزار می شود و این رشته ورزشی دارای فدراسیون جهانی و آسیایی می باشد.تاريخ  ارسال:شنبه 30 تير 1397 - 12:49

کد:93169-1397


 

 
گزارش تصویریدومین دوره آموزش داوری درجه ۳ وودبال آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوحمید عزیزی: یکی از محورهای اصلی برای تشکیل اردوها مسابقات قهرمانی کشور است/ به‌دنبال کشف استعدادها در گلف هستیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.