پنجشنبه 1 فروردين 1398


 
 

 



 

 
اخبار استانها

پیام تبریک دکتر عزیزی رئیس فدراسیون گلف بمناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸ - تهران

»

پیام تبریک دبیر فدراسیون گلف بمناسب سال نو - تهران

»

پیام تبریک دکتر عزیزی رئیس فدراسیون گلف بمناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸ - تهران

»

پیام تبریک دکتر سلطانی فر به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸ خورشیدی - تهران

»

سال جدید، سال تولید، تلاش و اشتغال برای جوانان عزیز است/ اصل را فرع و فرع را اصل کردن، اشتباه راهبردی است/ مردم را از لحاظ خدمات دولتی، در رفاه بیشتری قرار خواهیم داد/ - تهران

»

کلید حل مشکلات اقتصادی توسعه تولید ملی است - تهران

»

جشنواره نوروزی فدراسیون گلف در برج میلاد تهران برپا شد - تهران

»

 
 


سرپرست فدراسیون گلف در گفتگو با برنا:

تیم ملی وودبال فردا به هشتمین دوره مسابقات وودبال جهانی در تایلند اعزام می شود/امید داریم در این رقابت‌ها نسبت به دوره‌های گذشته شرایط بهتری را رقم بزنیم



به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف ، بهروز منتقمی، سرپرست فدراسیون گلف در گفتگو با خبرنگار برنا، گفت: تیم ملی وودبال ایران فردا به هشتمین دوره مسابقات وودبال جهانی در تایلند اعزام می شود.

وی ادامه داد:این مسابقات در رده سنی آزاد و در دو بخش بانوان و آقایان با حضور 8بازیکن به صورت تیمی و انفرادی استروک پلی و فروی پلی 2لغایت 8 مرداد درشهر چیانگ مای برگزار می شود.

منتقمی با اشاره به این که این سومین دوره اسیت که تیم ایران به این مسابقات اعزام می شود افزود: امید زیادی داریم که در این رقابت‌ها نسبت به دوره‌های گذشته شرایط بهتری را رقم بزنیم ما در دوره قبلی رقابت‌ها در 2016 کره‌جنوبی در بخش اقایان و بانوان به مقام پنجم دوبل رسیدیم و در بخش انفرادی هم یک طلای فنی‌ترین بازیکن توسط بهناز قدس بدست آمد.

وی با بیان اینکه همزمان با این مسابقات دهمین مسابقات اپن بین المللی تایلند نیز برگزار می شود اظهار داشت:در حاشیه مسابقات سعیدی رییس انجمن وودبال کشور نشست مشترکی با روسای فدراسیون جهانی و آسیایی وودبال خواهد داشت.

منتقمی در پایان ضمن اشاره به آمادگی بازیکنان ایران خاطر نشان کرد:پیش از اعزام یک اردوی انتخابی در مجموعه ورزشی انقلاب و اردوی آمادگی باتوجه به تشابه شرایط اقلیمی با محل مسابقات در شهرستان رودبار برگزار شد.

گفتنی است مسابقات جهانی وودبال هر دو سال یکبار برگزار می شود و این رشته ورزشی دارای فدراسیون جهانی و آسیایی می باشد.



تاريخ  ارسال:شنبه 30 تير 1397 - 12:49

کد:93169-1398


 

 
گزارش تصویری



هفته سوم از مرحله نهایی لیگ برتر گلف آقایان کشور برگزار شد



 آرشیو گزارش تصویری

 



 
گفت و گو



پیام تبریک دکتر عزیزی رئیس فدراسیون گلف بمناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸



 آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.