شنبه 24 آذر 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

دومین دوره آموزش داوری درجه۳ وودبال برگزار گردید - سمنان

»

نشست رئیس هیات گلف استان همدان با شهردار برگزار شد - همدان

»

کلاس تئوری و عملی بهکاپ ( گیت گلف ) در دانشگاه بین المللی امام خمینی برگزار شد - قزوين

»

مراسم اختتامیه رقابت های گلف قهرمانی آقایان کشور برگزار شد - تهران

»

نتایج نهایی رقابت های گلف آقایان کشور اعلام شد - تهران

»

مراسم اختتامیه مسابقات گلف قهرمانی آقایان کشور برگزار می شود - تهران

»

بازدید شرکت کنندگان مسابقات گلف قهرمانی آقایان کشور از برج میلاد صورت پذیرفت - تهران

»

 
 


منتقمی :

برنامه ریزی برای فراهم سازی زیر ساخت های گلف در استان های سراسر کشور


بهروز‌ منتقمی سرپرست فدراسیون گلف ، در خصوص این که شایعه انصرافش از کاندیداتوری ریاست فدراسیون‌ گلف واقعیت دارد یا خیر، اظهار داشت: تا این لحظه تصمیمی در این خصوص نگرفته ام.به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،بهروز‌ منتقمی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان ، در خصوص این که شایعه انصرافش از کاندیداتوری ریاست فدراسیون‌ گلف واقعیت دارد یا خیر، اظهار داشت: تا این لحظه تصمیمی در این خصوص نگرفته ام.

وی در مورد این که آیا وزارت ورزش با اعزام تیم‌های گلف به مسابقات برون‌مرزی مخالفت کرده، گفت: اولویت ما حضور در مسابقات آسیایی و جهانی است و هر مسابقه‌ای که شورای برون مرزی اجازه سفر بدهد در آن مسابقات حضور پیدا خواهیم کرد. هزینه این اعزام‌ها را فدراسیون با مشارکت بخش‌خصوصی تقبل می‌کند و خوشبختانه در خصوص اعزام‌ها با وزارت ورزش و جوانان در تعامل هستیم و این‌که گفته می‌شود این نهاد جلوی اعزام‌های ما را می‌گیرد شایعه‌ است.

سرپرست فدراسیون گلف گفت:چند روز پیش با استاندار گلستان به بحث و تبادل نظر در خصوص پیشبرد گلف در این استان پرداختیم و در این جلسه دکتر سیدمناف هاشمی حمایت خودرا برای احداث زمین گلف، زمین آموزشی، تمرینی و مسابقاتی با مشارکت بخش خصوصی در مناطق غرب و شرق و مرکز استان اعلام کرد.

منتقمی ادامه داد: بنا دارم که این کار را در تمام کشور نهادینه‌سازی کنم تا زیر ساخت ‌های گلف ایران در همه استان‌های کشور فراهم شود و از فرصتی که به وجود آمده نهایت استفاده را می نماییم.

وی در خصوص این که آیا همچون قبل تعداد زیادی همراه و افراد اضافه با گلف‌بازان به مسابقات بین‌المللی اعزام خواهند شد، خاطرنشان کرد: از این پس فقط ۱ نفر که سرپرست تیم ملی است و همچنین یک نفر نماینده وزارت ورزش و مربیان مرتبط با گلف‌بازان اعزام خواهند شد و دیگر اجازه نمی‌دهیم افراد اضافی اعزام شوند.تاريخ  ارسال:چهارشنبه 10 مرداد 1397 - 13:32

کد:93262-1397


 

 
گزارش تصویریدومین دوره آموزش داوری درجه ۳ وودبال آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوحمید عزیزی: یکی از محورهای اصلی برای تشکیل اردوها مسابقات قهرمانی کشور است/ به‌دنبال کشف استعدادها در گلف هستیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.