پنجشنبه 27 تير 1398


 
 

  

 
اخبار استانها

یک دوره مسابقات گلف در تهران برگزار شد - تهران

»

حضور دکتر علی قاضی در دومين نشست تخصصي نواب رييس بانوان فدراسيون هاي ورزشي -

»

حضور دکتر علی قاضی در دومين نشست تخصصي نواب رييس بانوان فدراسيون هاي ورزشي -

»

اولین دوره آموزشی بهکاپ در هرمزگان برگزار شد - هرمزگان

»

ترکیب اصلی تیم ملی گلف رده سنی بالای 55 سال آقایان مشخص شد -

»

ترکیب اصلی تیم ملی گلف رده سنی بالای 55 سال آقایان مشخص شد -

»

کیفیت اردوهای جدید بالاتر رفته است/ بازیکنان رده سنی بالای 55 سال مانند جوانان بازی می‌کنند -

»

 
 


در حاشیه برگزاری مجمع عمومی عادی هیات گلف استان سمنان

سرپرست فدراسیون از امکانات و زمینهای مینی گلف و وودبال هیات استان بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف؛ بهروز منتقمی، سرپرست فدراسیون که به منظور برگزاری مجمع عمومی عادی هیات گلف استان به سمنان سفر کرده بود؛ به دعوت از ترحمی رئیس هیات گلف استان، از امکانات و زمینهای در حال ساخت مینی گلف و وودبال شهر سمنان بازدید بعمل آورد.

طی این بازدید، منتقمی روند پیشرفت و توسعه امکانات سمنان را مثبت ارزیابی نمود و از تلاش و کوشش هیات در پیگیری ساخت زمینهای تخصصی تقدیر کرد.

وی با اشاره به ضرورت تقویت زیرساخت در استانها بمنظور توسعه و پیشرفت رشته های تحت پوشش استان اظهارداشت:" پویایی و تحرک رشته های موفق وابستگی زیادی به توسعه زیرساختهای فیزیکی آنها از جمله زمینهای استاندارد و امکانات مکفی دارد و بر همین اساس اقدام هیات گلف استان سمنان با مشارکت و حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان زمینه ساز پیشرفتهای هرچه بهتر و حضور موثرتر ورزشکاران خواهد بود".

همچنین، با توجه به پتانسیل هیات گلف استان، بهروز منتقمی، در خصوص حمایت فدراسیون از اقدام هیات گلف استان ابراز امیدواری کرد و خاطرنشان ساخت:"فدراسیون همواره از هیاتهای خودجوش و فعال حمایت خود را انجام خواهد داد و در راستای تقویت هیات تمام توان خود را بکار خواهد بست".تاريخ  ارسال:يكشنبه 28 مرداد 1397 - 10:50

کد:94301-1398


 

 
گزارش تصویریاردوی انتخابی تیم ملی گلف رده سنی بالای 55 سال آقایان آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گودیدار بسیار خوبی با شریعتمداری داشتیم/ می‌خواهیم گلف را به مدارس، دانشگاه‌ها و جامعه کارگری وارد کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.