جمعه 3 خرداد 1398


 
 

  

 
اخبار استانها

محمد بیدانظر سرپرست هیات گلف استان خراسان رضوی شد - خراسان رضوی

»

محمد بیدانظر سرپرست هیات گلف استان خراسان رضوی شد - خراسان رضوی

»

برگزاری یک دوره مسابقات پاتینگ و گلف در مجموعه ورزشی انقلاب /اعلام اسامی نفرات برتر - تهران

»

اعلام اسامی قبول شدگان مربیگری درجه سه مینی گلف -

»

اعلام اسامی قبول شدگان مربیگری درجه سه مینی گلف -

»

دیدار رییس فدراسیون گلف با نمایندگان قوه مقننه -

»

نشست مشترک دکتر عزیزی با مسئولین سازمان ورزش شهرداری تهران - تهران

»

 
 


بهروز منتقمی، سرپرست فدراسیون، در آستانه برگزاری مسابقات اوپن بین المللی وودبال:

در آستانه برگزاری مسابقات اوپن بین المللی وودبال: فدراسیون و میزبان برای آغاز مسابقات آمادگی کامل دارند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف و به نقل از روابط عمومی انجمن وودبال؛ نخستین دوره مسابقات اوپن بین المللی وودبال تبریز ۲۰۱۸ از تاریخ ۱۷ لغایت ۲۳ شهریورماه در شهر تبریز برگزار میگردد.
این مسابقات در بخش آقایان و بصورت استروک پلی انفرادی و تیمی پس از یک دور تمرین رسمی مورخ ۱۸ شهریور ماه ۹۷ در دو راند انجام خواهد پذیرفت و تیمها و نفرات اول تا سوم مسابقات به دریافت حکم، مدال و کاپ قهرمانی نائل میگردند.

در همین راستا؛ بهروز منتقمی، سرپرست فدراسیون با مثبت ارزیابی نمودن فعالیتهای صورت گرفته توسط میزبان رویداد و انجمن وودبال، اظهارداشت:" فدراسیون و میزبان مسابقات برای آغاز این رویداد آمادگی کامل دارند تا به بهترین صورت نخستین دوره مسابقات وودبال برگزار گردد".
وی با اشاره به دشواری های مترتب بر میزبانی رویدادهای بین المللی، خاطرنشان ساخت:" برگزاری هر رویداد بین المللی از آغاز تا پایان همواره با دشواری های خاص خود همراه است اما یقین دارم کلیه این موارد با استفاده از تجربه، خردجمعی و همدلی مرتفع خواهد شد چراکه مدیریت صحیح و اصولی همواره بر این دشواری ها و موارد پیش بینی نشده غلبه دارد".

سرپرست فدراسیون گلف در پایان تصریح کرد: فدراسیون گلف تمامی تلاش و کوشش خود را به کار گرفته است تا رویداد مذکور با بهترین کیفیت ممکن برگزار گردد و با توجه به سابقه تاریخی و فرهنگی شهر تبریز و نیز پتانسیل بالای مدیریتی "بهتاج" مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی و "عبداله تقی پور حلاجان" رئیس هیئت گلف استان؛ پیش بینی میشود با همکاری انجمن وودبال این مسابقات در شـأن نام کشور عزیزمان ایران برگزار گردد.تاريخ  ارسال:شنبه 17 شهريور 1397 - 10:22

کد:94356-1398


 

 
گزارش تصویریاردوی تیم ملی بانوان زیر ۱۸ سال_ مجموعه ورزشی انقلاب تهران آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گودیدار بسیار خوبی با شریعتمداری داشتیم/ می‌خواهیم گلف را به مدارس، دانشگاه‌ها و جامعه کارگری وارد کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.