جمعه 3 اسفند 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

تشکیل اردوهای منظم و استعدادیابی هدفمند لازمه تحول گلف ایران در رده سنی پایه است - تهران

»

اعلام مهلت ثبت نام حضور در نخستین آیین اعطای تندیس ملی باشگاه داری - تهران

»

امیدوارم نگاه وزارت ورزش به گلف، المپیکی باشد - آذربايجان شرقی

»

رئیس هیأت گلف استان هرمزگان؛ از پیگیری جدی برای راه اندازی هیأت شهرستان ها خبر داد - هرمزگان

»

امیدوارم نگاه وزارت ورزش به گلف، المپیکی باشد - تهران

»

اعلام اسامی برندگان مسابقه ویژه دهه فجر - تهران

»

برنامه زمانبندی مرحله نهایی لیگ برتر گلف آقایان کشور اعلام شد - تهران

»

 
 


بهروز منتقمی، سرپرست فدراسیون، در آستانه برگزاری مسابقات اوپن بین المللی وودبال:

در آستانه برگزاری مسابقات اوپن بین المللی وودبال: فدراسیون و میزبان برای آغاز مسابقات آمادگی کامل دارند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف و به نقل از روابط عمومی انجمن وودبال؛ نخستین دوره مسابقات اوپن بین المللی وودبال تبریز ۲۰۱۸ از تاریخ ۱۷ لغایت ۲۳ شهریورماه در شهر تبریز برگزار میگردد.
این مسابقات در بخش آقایان و بصورت استروک پلی انفرادی و تیمی پس از یک دور تمرین رسمی مورخ ۱۸ شهریور ماه ۹۷ در دو راند انجام خواهد پذیرفت و تیمها و نفرات اول تا سوم مسابقات به دریافت حکم، مدال و کاپ قهرمانی نائل میگردند.

در همین راستا؛ بهروز منتقمی، سرپرست فدراسیون با مثبت ارزیابی نمودن فعالیتهای صورت گرفته توسط میزبان رویداد و انجمن وودبال، اظهارداشت:" فدراسیون و میزبان مسابقات برای آغاز این رویداد آمادگی کامل دارند تا به بهترین صورت نخستین دوره مسابقات وودبال برگزار گردد".
وی با اشاره به دشواری های مترتب بر میزبانی رویدادهای بین المللی، خاطرنشان ساخت:" برگزاری هر رویداد بین المللی از آغاز تا پایان همواره با دشواری های خاص خود همراه است اما یقین دارم کلیه این موارد با استفاده از تجربه، خردجمعی و همدلی مرتفع خواهد شد چراکه مدیریت صحیح و اصولی همواره بر این دشواری ها و موارد پیش بینی نشده غلبه دارد".

سرپرست فدراسیون گلف در پایان تصریح کرد: فدراسیون گلف تمامی تلاش و کوشش خود را به کار گرفته است تا رویداد مذکور با بهترین کیفیت ممکن برگزار گردد و با توجه به سابقه تاریخی و فرهنگی شهر تبریز و نیز پتانسیل بالای مدیریتی "بهتاج" مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی و "عبداله تقی پور حلاجان" رئیس هیئت گلف استان؛ پیش بینی میشود با همکاری انجمن وودبال این مسابقات در شـأن نام کشور عزیزمان ایران برگزار گردد.تاريخ  ارسال:شنبه 17 شهريور 1397 - 10:22

کد:94356-1397


 

 
گزارش تصویریمسابقات مینی گلف آزاد شرق کشور آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوامیدوارم نگاه وزارت ورزش به گلف، المپیکی باشد آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.