جمعه 3 اسفند 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

تشکیل اردوهای منظم و استعدادیابی هدفمند لازمه تحول گلف ایران در رده سنی پایه است - تهران

»

اعلام مهلت ثبت نام حضور در نخستین آیین اعطای تندیس ملی باشگاه داری - تهران

»

امیدوارم نگاه وزارت ورزش به گلف، المپیکی باشد - آذربايجان شرقی

»

رئیس هیأت گلف استان هرمزگان؛ از پیگیری جدی برای راه اندازی هیأت شهرستان ها خبر داد - هرمزگان

»

امیدوارم نگاه وزارت ورزش به گلف، المپیکی باشد - تهران

»

اعلام اسامی برندگان مسابقه ویژه دهه فجر - تهران

»

برنامه زمانبندی مرحله نهایی لیگ برتر گلف آقایان کشور اعلام شد - تهران

»

 
 


بخش خصوصی آماده احداث زمین حرفه‌ای گلف در آذربایجان غربی است

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف و به نقل از پایگاه خبری ورزش و جوانان آذربایجان غربی، سید ریاس الدین برزنجی رییس هیات گلف استان در مورد آخرین وضعیت این رشته در آذربایجان غربی گفت: بعد از یکسال از فعال شدن این رشته ورزشی در استان، از 20 لغایت 22 شهریورماه کلاس‌های آموزشی این رشته ورزشی در دو بخش تئوری و عملی در ارومیه برگزار شد.

وی افزود: برنامه ریزی هایی برای توسعه رشته ورزشی گلف استان انجام داده ایم و برای این مهم، ورزشکاران رشته گلف با دریافت یک کارت عضویت سالانه، همه خدمات را در سراسر ایران بصورت رایگان دریافت می کنند.

رییس هیات گلف آذربایجان غربی اظهار داشت: زمین مینی گلف ارومیه در مجموعه ورزشی فرهنگ با تفاهم نامه ای که با اداره کل ورزش و جوانان امضا شده در حال تجهیز و آماده سازی می باشد وبر این اساس مقرر گردیده تمام آموزش ها و تمرین ها در این زمین انجام و با درآمدزایی حاصل از آن برای توسعه حرفه ای این رشته اقدام کنیم.

وی ادامه داد: با همکاری یک سرمایه گذار یک زمین مینی گلف هم در سیلوانا در حال احداث است که می تواند با توجه به نوع منطقه یکی از زمین های بی نظیر کشور باشد.

برزنجی همچنین گفت: رایزنی هایی با مقامات استان و همکاری اداره کل، برای در اختیار گرفتن یک زمین 50 هکتاری و احداث زمین حرفه ای گلف انجام داده ایم و بزودی با مشخص شدن محل ، اقدام به شروع احداث آن خواهیم کرد تا با استفاده از آن علاوه بر میزبانی مسابقات کشوری بتوانیم مسابقات بین المللی نیز برگزار کنیم.

برزنجی در مورد وضعیت آموزش این رشته هم گفت: امروز اولین کلاس آموزشی رشته گلف با حضور مدرس حرفه ای این رشته با حضور 35 نفر آغاز کرده ایم و قرار است طی 3 روزه این دوره برگزار شود ضمن اینکه تا امروز 35 نفر هم کارت عضویت سالانه دریافت کرده اند.

وی در خاتمه اظهار کرد: رشته ورزشی گلف نیاز به حمایت مسئولین دارد که بتوانیم با ایجاد زیرساخت و برنامه ریزی مناسب انجام شده به سطح اول کشور برسیم.تاريخ  ارسال:يكشنبه 25 شهريور 1397 - 09:05

کد:95376-1397


 

 
گزارش تصویریمسابقات مینی گلف آزاد شرق کشور آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوامیدوارم نگاه وزارت ورزش به گلف، المپیکی باشد آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.