دوشنبه 30 مهر 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

اختتامیه مسابقات گلف قهرمانی زیر 18 سال بانوان کشور امروز برگزار می گردد - تهران

»

تمرینات تخصصی بهکاپر دانشجویان دانشگاه هاي تهران انجام شد - تهران

»

دیدار رئیس فدراسیون گلف با دکتر برانوش نیک بین - تهران

»

بازدید بانوان شرکت کننده در مسابقات گلف قهرمانی زیر 18 سال کشور از برج میلاد تهران - تهران

»

مسابقات گلف قهرمانی کشور بانوان بالای ۱۸ سال جمعه ۴آبان آغاز می گردد - تهران

»

رئیس فدراسیون گلف و دبیرکل کمیته ملی المپیک با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند - تهران

»

نشست حمید عزیزی با خزانه دار کمیته ملی المپیک - تهران

»

 
 


بخش خصوصی آماده احداث زمین حرفه‌ای گلف در آذربایجان غربی است

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف و به نقل از پایگاه خبری ورزش و جوانان آذربایجان غربی، سید ریاس الدین برزنجی رییس هیات گلف استان در مورد آخرین وضعیت این رشته در آذربایجان غربی گفت: بعد از یکسال از فعال شدن این رشته ورزشی در استان، از 20 لغایت 22 شهریورماه کلاس‌های آموزشی این رشته ورزشی در دو بخش تئوری و عملی در ارومیه برگزار شد.

وی افزود: برنامه ریزی هایی برای توسعه رشته ورزشی گلف استان انجام داده ایم و برای این مهم، ورزشکاران رشته گلف با دریافت یک کارت عضویت سالانه، همه خدمات را در سراسر ایران بصورت رایگان دریافت می کنند.

رییس هیات گلف آذربایجان غربی اظهار داشت: زمین مینی گلف ارومیه در مجموعه ورزشی فرهنگ با تفاهم نامه ای که با اداره کل ورزش و جوانان امضا شده در حال تجهیز و آماده سازی می باشد وبر این اساس مقرر گردیده تمام آموزش ها و تمرین ها در این زمین انجام و با درآمدزایی حاصل از آن برای توسعه حرفه ای این رشته اقدام کنیم.

وی ادامه داد: با همکاری یک سرمایه گذار یک زمین مینی گلف هم در سیلوانا در حال احداث است که می تواند با توجه به نوع منطقه یکی از زمین های بی نظیر کشور باشد.

برزنجی همچنین گفت: رایزنی هایی با مقامات استان و همکاری اداره کل، برای در اختیار گرفتن یک زمین 50 هکتاری و احداث زمین حرفه ای گلف انجام داده ایم و بزودی با مشخص شدن محل ، اقدام به شروع احداث آن خواهیم کرد تا با استفاده از آن علاوه بر میزبانی مسابقات کشوری بتوانیم مسابقات بین المللی نیز برگزار کنیم.

برزنجی در مورد وضعیت آموزش این رشته هم گفت: امروز اولین کلاس آموزشی رشته گلف با حضور مدرس حرفه ای این رشته با حضور 35 نفر آغاز کرده ایم و قرار است طی 3 روزه این دوره برگزار شود ضمن اینکه تا امروز 35 نفر هم کارت عضویت سالانه دریافت کرده اند.

وی در خاتمه اظهار کرد: رشته ورزشی گلف نیاز به حمایت مسئولین دارد که بتوانیم با ایجاد زیرساخت و برنامه ریزی مناسب انجام شده به سطح اول کشور برسیم.تاريخ  ارسال:يكشنبه 25 شهريور 1397 - 09:05

کد:95376-1397


 

 
گزارش تصویریمراسم معارفه رئیس فدراسیون گلف برگزار شد آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوعزیزی:شفاف‌سازی، بهبود جایگاه فدراسیون و درهای باز از اهداف ماست آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.