جمعه 3 خرداد 1398


 
 

  

 
اخبار استانها

محمد بیدانظر سرپرست هیات گلف استان خراسان رضوی شد - خراسان رضوی

»

محمد بیدانظر سرپرست هیات گلف استان خراسان رضوی شد - خراسان رضوی

»

برگزاری یک دوره مسابقات پاتینگ و گلف در مجموعه ورزشی انقلاب /اعلام اسامی نفرات برتر - تهران

»

اعلام اسامی قبول شدگان مربیگری درجه سه مینی گلف -

»

اعلام اسامی قبول شدگان مربیگری درجه سه مینی گلف -

»

دیدار رییس فدراسیون گلف با نمایندگان قوه مقننه -

»

نشست مشترک دکتر عزیزی با مسئولین سازمان ورزش شهرداری تهران - تهران

»

 
 


گفتگوی رییس هیئت گلف استان اصفهان

کوروش محمدی:گلف نیاز به توسعه زیر ساخت و تجهیز امکانات دارد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،کوروش محمدی در گفتگو با خبرنگار ایمنا گفت: گلف یک ورزش مفرح و با نشاط است که می تواند نشاط اجتماعی را در جامعه گسترش دهد و جامعه جوان و نوجوان را به خود جذب کند. در صدد هستیم که این رشته کمتر شناخته شده را به درستی به مردم معرفی کنیم و با استعدادیابی مناسب در سطح شهر، بازیکنان آینده دار را حمایت کنیم اما نباید فراموش کنیم که این مسئله، نیاز به توسعه زیرساخت ها و تجهیز امکانات دارد.

وی افزود: در حال حاضر ورزش گلف در دسترس همه مردم نیست و برنامه اصلی ما، توسعه گلف در چارچوب ورزش همگانی برای آحاد شهروندان است. می خواهیم گلف در بین مردم ملموس شود تا با این ورزش، نشاط شهروندی را بیشتر کنیم. این مسئله، باعث می شود که برخی ناهنجاری های جوانان و نوجوانان کنترل و شهر اصفهان نیز شهر شادتری شود.

رییس جدید هیئت گلف استان اصفهان خاطر نشان کرد: فقط چهار شهرستان در گلف فعالیت می کنند که در نظر داریم با برنامه ریزی های مستمر این رشته را در کلیه شهرستانهای استان اصفهان فعال نماییم .

محمدی ادامه داد: ارتقای سطح کیفی رویدادها و مسابقاتی که در سطح اصفهان برگزار می شود را در دستور کار داریم و همین‌طور قصد حمایت از تیم های گلف اصفهانی برای حضور در مسابقات کشوری و جهانی داریم.

مجمع انتخاباتی هیئت گلف استان اصفهان 20 شهریور برگزار و کوروش محمدی با ۱۴ رای از ۱۵ رای مأخوذه به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیئت گلف استان اصفهان انتخاب شد.تاريخ  ارسال:دوشنبه 26 شهريور 1397 - 11:48

کد:95382-1398


 

 
گزارش تصویریاردوی تیم ملی بانوان زیر ۱۸ سال_ مجموعه ورزشی انقلاب تهران آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گودیدار بسیار خوبی با شریعتمداری داشتیم/ می‌خواهیم گلف را به مدارس، دانشگاه‌ها و جامعه کارگری وارد کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.