دوشنبه 30 مهر 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

اختتامیه مسابقات گلف قهرمانی زیر 18 سال بانوان کشور امروز برگزار می گردد - تهران

»

تمرینات تخصصی بهکاپر دانشجویان دانشگاه هاي تهران انجام شد - تهران

»

دیدار رئیس فدراسیون گلف با دکتر برانوش نیک بین - تهران

»

بازدید بانوان شرکت کننده در مسابقات گلف قهرمانی زیر 18 سال کشور از برج میلاد تهران - تهران

»

مسابقات گلف قهرمانی کشور بانوان بالای ۱۸ سال جمعه ۴آبان آغاز می گردد - تهران

»

رئیس فدراسیون گلف و دبیرکل کمیته ملی المپیک با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند - تهران

»

نشست حمید عزیزی با خزانه دار کمیته ملی المپیک - تهران

»

 
 


گفتگوی رییس هیئت گلف استان اصفهان

کوروش محمدی:گلف نیاز به توسعه زیر ساخت و تجهیز امکانات دارد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،کوروش محمدی در گفتگو با خبرنگار ایمنا گفت: گلف یک ورزش مفرح و با نشاط است که می تواند نشاط اجتماعی را در جامعه گسترش دهد و جامعه جوان و نوجوان را به خود جذب کند. در صدد هستیم که این رشته کمتر شناخته شده را به درستی به مردم معرفی کنیم و با استعدادیابی مناسب در سطح شهر، بازیکنان آینده دار را حمایت کنیم اما نباید فراموش کنیم که این مسئله، نیاز به توسعه زیرساخت ها و تجهیز امکانات دارد.

وی افزود: در حال حاضر ورزش گلف در دسترس همه مردم نیست و برنامه اصلی ما، توسعه گلف در چارچوب ورزش همگانی برای آحاد شهروندان است. می خواهیم گلف در بین مردم ملموس شود تا با این ورزش، نشاط شهروندی را بیشتر کنیم. این مسئله، باعث می شود که برخی ناهنجاری های جوانان و نوجوانان کنترل و شهر اصفهان نیز شهر شادتری شود.

رییس جدید هیئت گلف استان اصفهان خاطر نشان کرد: فقط چهار شهرستان در گلف فعالیت می کنند که در نظر داریم با برنامه ریزی های مستمر این رشته را در کلیه شهرستانهای استان اصفهان فعال نماییم .

محمدی ادامه داد: ارتقای سطح کیفی رویدادها و مسابقاتی که در سطح اصفهان برگزار می شود را در دستور کار داریم و همین‌طور قصد حمایت از تیم های گلف اصفهانی برای حضور در مسابقات کشوری و جهانی داریم.

مجمع انتخاباتی هیئت گلف استان اصفهان 20 شهریور برگزار و کوروش محمدی با ۱۴ رای از ۱۵ رای مأخوذه به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیئت گلف استان اصفهان انتخاب شد.تاريخ  ارسال:دوشنبه 26 شهريور 1397 - 11:48

کد:95382-1397


 

 
گزارش تصویریمراسم معارفه رئیس فدراسیون گلف برگزار شد آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوعزیزی:شفاف‌سازی، بهبود جایگاه فدراسیون و درهای باز از اهداف ماست آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.