شنبه 24 آذر 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

دومین دوره آموزش داوری درجه۳ وودبال برگزار گردید - سمنان

»

نشست رئیس هیات گلف استان همدان با شهردار برگزار شد - همدان

»

کلاس تئوری و عملی بهکاپ ( گیت گلف ) در دانشگاه بین المللی امام خمینی برگزار شد - قزوين

»

مراسم اختتامیه رقابت های گلف قهرمانی آقایان کشور برگزار شد - تهران

»

نتایج نهایی رقابت های گلف آقایان کشور اعلام شد - تهران

»

مراسم اختتامیه مسابقات گلف قهرمانی آقایان کشور برگزار می شود - تهران

»

بازدید شرکت کنندگان مسابقات گلف قهرمانی آقایان کشور از برج میلاد صورت پذیرفت - تهران

»

 
 


گفتگوی رییس هیئت گلف استان اصفهان

کوروش محمدی:گلف نیاز به توسعه زیر ساخت و تجهیز امکانات دارد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،کوروش محمدی در گفتگو با خبرنگار ایمنا گفت: گلف یک ورزش مفرح و با نشاط است که می تواند نشاط اجتماعی را در جامعه گسترش دهد و جامعه جوان و نوجوان را به خود جذب کند. در صدد هستیم که این رشته کمتر شناخته شده را به درستی به مردم معرفی کنیم و با استعدادیابی مناسب در سطح شهر، بازیکنان آینده دار را حمایت کنیم اما نباید فراموش کنیم که این مسئله، نیاز به توسعه زیرساخت ها و تجهیز امکانات دارد.

وی افزود: در حال حاضر ورزش گلف در دسترس همه مردم نیست و برنامه اصلی ما، توسعه گلف در چارچوب ورزش همگانی برای آحاد شهروندان است. می خواهیم گلف در بین مردم ملموس شود تا با این ورزش، نشاط شهروندی را بیشتر کنیم. این مسئله، باعث می شود که برخی ناهنجاری های جوانان و نوجوانان کنترل و شهر اصفهان نیز شهر شادتری شود.

رییس جدید هیئت گلف استان اصفهان خاطر نشان کرد: فقط چهار شهرستان در گلف فعالیت می کنند که در نظر داریم با برنامه ریزی های مستمر این رشته را در کلیه شهرستانهای استان اصفهان فعال نماییم .

محمدی ادامه داد: ارتقای سطح کیفی رویدادها و مسابقاتی که در سطح اصفهان برگزار می شود را در دستور کار داریم و همین‌طور قصد حمایت از تیم های گلف اصفهانی برای حضور در مسابقات کشوری و جهانی داریم.

مجمع انتخاباتی هیئت گلف استان اصفهان 20 شهریور برگزار و کوروش محمدی با ۱۴ رای از ۱۵ رای مأخوذه به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیئت گلف استان اصفهان انتخاب شد.تاريخ  ارسال:دوشنبه 26 شهريور 1397 - 11:48

کد:95382-1397


 

 
گزارش تصویریدومین دوره آموزش داوری درجه ۳ وودبال آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوحمید عزیزی: یکی از محورهای اصلی برای تشکیل اردوها مسابقات قهرمانی کشور است/ به‌دنبال کشف استعدادها در گلف هستیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.