جمعه 3 خرداد 1398


 
 

  

 
اخبار استانها

محمد بیدانظر سرپرست هیات گلف استان خراسان رضوی شد - خراسان رضوی

»

محمد بیدانظر سرپرست هیات گلف استان خراسان رضوی شد - خراسان رضوی

»

برگزاری یک دوره مسابقات پاتینگ و گلف در مجموعه ورزشی انقلاب /اعلام اسامی نفرات برتر - تهران

»

اعلام اسامی قبول شدگان مربیگری درجه سه مینی گلف -

»

اعلام اسامی قبول شدگان مربیگری درجه سه مینی گلف -

»

دیدار رییس فدراسیون گلف با نمایندگان قوه مقننه -

»

نشست مشترک دکتر عزیزی با مسئولین سازمان ورزش شهرداری تهران - تهران

»

 
 


دبیر فدراسیون خبر داد

دبیر فدراسیون خبر داد: جام دیپلمات ها در راه است

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف؛ اولین جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات گلف جام دیپلمات ها دیروز مورخ 97/07/02 در محل آکادمی گلف مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد.
"مهرداد جمشیدی" دبیر فدراسیون ضمن حضور در این جلسه گفت: این جلسه با حضور"آقای دکتر بهروز منتقمی " سرپرست فدراسیون، "حسن کریمیان" کاپیتان تیم ملی و نماینده سفارت خانه ها برگزار گردید.
دبیر فدراسیون با اشاره به احتمال برگزاری این جام بین دیپلمات سفارت خانه های مقیم تهران اظهار داشت در صورت برگزاری، این رویداد را برای ایجاد روابط بهتر موثر تلقی کرد.
وی افزود: در جلسه فوق مقرر شد پس از اعمال مسائل فنی زمین گلف و انجام هماهنگی های ثانویه با فدراسیون زمان مسابقات و تعداد سفرای شرکت کننده مشخص و به صورت رسمی به فدراسیون اعلام گردد.
"جمشیدی" در ادامه از احتمال برگزاری این رویداد در اواخر آبانماه خبر داد و گفت: اخبار تکمیلی پس از جلسه نهایی اطلاع رسانی خواهد شد.تاريخ  ارسال:سه شنبه 3 مهر 1397 - 15:16

کد:96383-1398


 

 
گزارش تصویریاردوی تیم ملی بانوان زیر ۱۸ سال_ مجموعه ورزشی انقلاب تهران آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گودیدار بسیار خوبی با شریعتمداری داشتیم/ می‌خواهیم گلف را به مدارس، دانشگاه‌ها و جامعه کارگری وارد کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.