يكشنبه 26 خرداد 1398


 
 

  

 
اخبار استانها

عملکرد هدفمند و قوی بخش فنی فدراسیون در اردوی حاضر /فدراسیون نگاه ویژه به گلف بانوان دارد -

»

عملکرد هدفمند و قوی بخش فنی فدراسیون در اردوی حاضر /فدراسیون نگاه ویژه به گلف بانوان دارد -

»

جلسه مشترک رییس فدراسیون گلف مدیر کل امور استانهای وزارت ورزش و جوانان برگزار شد -

»

جلسه مشترک رییس فدراسیون گلف مدیر کل امور استانهای وزارت ورزش و جوانان برگزار شد -

»

قضاوت جمشیدی در فینال مسابقات استروک پلی انفرادی یازدهمین مسابقات آسیایی وودبال -

»

قضاوت جمشیدی در فینال مسابقات استروک پلی انفرادی یازدهمین مسابقات آسیایی وودبال -

»

نازنین شهرکی کاپیتان تیم ملی گلف بانوان بالای 18 سال شد -

»

 
 


در مصاحبه با خبرگزاری ایسنا

عزیزی:شفاف‌سازی، بهبود جایگاه فدراسیون و درهای باز از اهداف ماست

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف و به نقل از خبرگزاری ایسنا؛ حمید عزیزی، پس از مراسم معارفه‌اش به عنوان رئیس جدید این فدراسیون، گفت: باید از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم و اولین ظرفیت بهره بردن از کادر اجرایی و اداری قبلی است. برای توسعه صحیح گلف ناچار هستیم ظرف گلف را بزرگ کنیم. اگر آن را بزرگ کنیم به تقویت کادر اداری نیاز داریم و برای تقویت کادر مدیریت و سایر سطح‌ها که در زیر شاخه فدراسیون است، به حذف فکر نمی‌کنیم.

او درباره مشکلات مالی و گرانی ارز و راهکارش برای جذب حامیان مالی، گفت: ارز بانک مرکزی تابعی از رفتار بانک و سیاست‌ها در ورزش است. تصمیمی که بانک مرکزی و وزارت ورزش بگیرد شامل همه فدراسیون‌ها خواهد بود و باید به سیاست‌ها و آیین‌نامه‌ها بین این دو بخش رجوع کنیم.

عزیزی در ادامه صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: در صنعت گلف فاقد تولید هستیم و شاید دلیل اصلی آن به‌صرفه نبودن باشد. تولیدکنندگان جایی قدم می‌گذارند که برایشان صرفه اقتصادی داشته باشد. مطمئنا توسعه ورزش و همگانی کردن آن پایه‌ای برای تولید خواهد بود. در مورد اسپانسر هم باید بگویم، در جایی حامی مالی ورود می‌کند که علاوه بر داشتن تماشاگر و ورزشکاران زیاد، بعد رسانه‌ای هم داشته باشد. فعلا گلف ما این ظرفیت را ندارد. از برخی شرکت‌ها صرف‌نظر از این موارد دعوت کرده‌ایم.

او تصریح کرد: توسعه گلف مهمترین برنامه ما خواهد بود و برای استفاده از بخش دولتی و نیز بخش خصوصی پیگیر هستیم.

عزیزی درباره این‌که می تواند ضوابط را به جای روابط در فدراسیون گلف حکمفرما کند، اظهار کرد: ابتدا از رسانه‌ها می‌خواهم که هر جا از ضابطه‌ها و تدوین معیار خارج شدیم، اطلاع دهند و رسالت رسانه‌ای خود را در جهت بهبود امور انجام دهند. این که انسان خوبی باشیم توقعی است که از هر مسئول، مدیر و انسانی وجود دارد و انجام آن شق‌القمر نیست. شفاف‌سازی لازمه این امر است و باید در یک اتاق شیشه‌ای باشیم.

او در خصوص انتقاداتی که از وی نسبت به دادن قول‌های حمایت مالی از هیأت‌ها، اظهار داشت: در فرایند مجمع همه چیز به صورت تصویری و مکتوب وجود دارد. هر آنچه گفتم موجود است و اگر از مفاهیم آن چیزی دال بر قول مستقیم از این موضوعات وجود دارد، به من بگویید.

عزیزی تاکید کرد: در حوزه بین‌المللی از نظر اعزام‌ها و حضور در میادین بین‌المللی دچار ضعف هستیم. همچنین در حوزه رسانه از جعبه خبری کوچک و حتی نزدیک به صفر برخوردار بوده‌ایم. شفاف‌سازی و بهبود جایگاه فدراسیون و درهای باز از اهداف ماست. استفاده از ظرفیت‌های اهالی گلف دستور کار ماست. در حوزه منابع مالی باید کار کرد. ۳۰ درصد از پروژه‌های نیمه‌تمام کشور در حوزه ورزش است. بنابراین اگر چشم به دست وزارت بدوزیم به ورزش و گلف ظلم کرده‌ایم و باید برای تامین منابع مالی از سایر بودجه‌ها و منابع بخش خصوصی استفاده کنیم.

او در پاسخ به این‌که گلف رشته‌ای گران است، در خصوص لزوم ورود گلف به خانواده‌ها و همگانی شدن آن چه برنامه‌ای دارید؟، گفت: این ذهنیت وجود دارد ولی صحیح نیست. در فیلم‌ها همیشه یک بازیگر یا یکی از سران جهان، در حال گلف بازی کردن است. ولی واقعیت این نیست و در کشورها میلیون‌ها گلف‌باز وجود دارد. اگر فدراسیون منابع بین‌المللی ایجاد کند و ابزار و تجهیزات ارزان‌تر در اختیار استان‌ها قرار دهد، این مشکل برطرف می‌شود.تاريخ  ارسال:سه شنبه 24 مهر 1397 - 11:21

کد:99401-1398


 

 
گزارش تصویریاردوی تیم ملی بانوان زیر ۱۸ سال_ مجموعه ورزشی انقلاب تهران آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گودیدار بسیار خوبی با شریعتمداری داشتیم/ می‌خواهیم گلف را به مدارس، دانشگاه‌ها و جامعه کارگری وارد کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.