جمعه 28 دي 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

 
 


حضور تیم مینی گلف نمین سرامیک اردبیل در مسابقات اوپن آسیایی تایلند

رئیس هیئت گلف استان اردبیل گفت: برای اولین بار در چند سال اخیر، یک تیم از ایران در مسابقات مینی گلف قهرمانی آسیا شرکت کرده است.

مهرداد کابلی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون گلف اظهار کرد: تیم مینی گلف نمین سرامیک استان اردبیل به نمایندگی از ایران در مسابقات آسیایی تایلند در شهر چیانگ مای شرکت کرده است که در هر دو بخش آقایان و بانوان و در هر دو رده سنی زیر 18 سال و بالای 18 سال نماینده داریم.
او همچنین گفت: برای نخستین بار در چند سال اخیر است که ایران در مسابقات مینی گلف آسیا نماینده دارد که تمام هزینه ها از سوی اسپانسر تامین شده است. علی رستمی مدیرعامل شرکت نمین سرامیک استان اردبیل اسپانسر این تیم بوده و هزینه های اعزام را تقبل کرده است.
رئیس هیئت گلف اردبیل در ادامه در مورد نفرات اعزامی گفت: در بخش بانوان و در رده سنی زیر 18 سال لیلا حسینی و در رده سنی بالای 18 سال سیده زهرا حسینی ، سیما شاه محمدی و معصومه نوحی ورزشکاران اعزامی تیم مینی گلف نمین سرامیک اردبیل هستند. در بخش آقایان نیز سهیل کابلی، صدرا کابلی و علیرضا عبدالعلی پور بازیکنان زیر 18 سال هستند و در رده سنی بالای 18 سال طه مولایی و ساعد مولایی مسابقه می دهند.تاريخ  ارسال:پنجشنبه 10 آبان 1397 - 14:17

کد:99461-1397


 

 
گزارش تصویریمراسم اختتامیه مسابقات گلف کشوری جام جهان نما،یادمان فجر چهلم آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گورییس هیات گلف خوزستان: از امروز با تمام قوا رقابت های سوپر لیگ گلف آقایان کشور رابرگزار می کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.