يكشنبه 4 فروردين 1398


 
 

  

 
اخبار استانها

پیام تبریک دکتر عزیزی رئیس فدراسیون گلف بمناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸ - تهران

»

پیام تبریک دبیر فدراسیون گلف بمناسب سال نو - تهران

»

پیام تبریک دکتر عزیزی رئیس فدراسیون گلف بمناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸ - تهران

»

پیام تبریک دکتر سلطانی فر به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸ خورشیدی - تهران

»

سال جدید، سال تولید، تلاش و اشتغال برای جوانان عزیز است/ اصل را فرع و فرع را اصل کردن، اشتباه راهبردی است/ مردم را از لحاظ خدمات دولتی، در رفاه بیشتری قرار خواهیم داد/ - تهران

»

کلید حل مشکلات اقتصادی توسعه تولید ملی است - تهران

»

جشنواره نوروزی فدراسیون گلف در برج میلاد تهران برپا شد - تهران

»

 
 


حضور تیم مینی گلف نمین سرامیک اردبیل در مسابقات اوپن آسیایی تایلند

رئیس هیئت گلف استان اردبیل گفت: برای اولین بار در چند سال اخیر، یک تیم از ایران در مسابقات مینی گلف قهرمانی آسیا شرکت کرده است.

مهرداد کابلی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون گلف اظهار کرد: تیم مینی گلف نمین سرامیک استان اردبیل به نمایندگی از ایران در مسابقات آسیایی تایلند در شهر چیانگ مای شرکت کرده است که در هر دو بخش آقایان و بانوان و در هر دو رده سنی زیر 18 سال و بالای 18 سال نماینده داریم.
او همچنین گفت: برای نخستین بار در چند سال اخیر است که ایران در مسابقات مینی گلف آسیا نماینده دارد که تمام هزینه ها از سوی اسپانسر تامین شده است. علی رستمی مدیرعامل شرکت نمین سرامیک استان اردبیل اسپانسر این تیم بوده و هزینه های اعزام را تقبل کرده است.
رئیس هیئت گلف اردبیل در ادامه در مورد نفرات اعزامی گفت: در بخش بانوان و در رده سنی زیر 18 سال لیلا حسینی و در رده سنی بالای 18 سال سیده زهرا حسینی ، سیما شاه محمدی و معصومه نوحی ورزشکاران اعزامی تیم مینی گلف نمین سرامیک اردبیل هستند. در بخش آقایان نیز سهیل کابلی، صدرا کابلی و علیرضا عبدالعلی پور بازیکنان زیر 18 سال هستند و در رده سنی بالای 18 سال طه مولایی و ساعد مولایی مسابقه می دهند.تاريخ  ارسال:پنجشنبه 10 آبان 1397 - 14:17

کد:99461-1398


 

 
گزارش تصویریهفته سوم از مرحله نهایی لیگ برتر گلف آقایان کشور برگزار شد آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوپیام تبریک دکتر عزیزی رئیس فدراسیون گلف بمناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸ آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.