جمعه 28 دي 1397


 
 

  

 
اخبار استانها

 
 


مسابقات گلف قهرمانی آقایان کشور رده سنی ۱۸-۳۰ سال 

برگزاری جلسه کمیته فنی با حضور دبیر فدراسیون

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف؛ بعدازظهر امروز شنبه ۱۲ آبان ماه 97 جلسه کمیته فنی مسابقات گلف قهرمانی آقایان کشور رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال با حضور "مهرداد جمشیدی" دبیر فدراسیون و " مصطفی شهرکی" مسئول کمیته فنی برگزار شد.
در این جلسه که در خصوص شرایط برگزاری این دوره از مسابقات به بحث و تبادل نظر پرداختند، در ابتدا "مصطفی شهرکی" مسئول فنی مسابقات به تشریح مسائل فنی و قوانین حاکم بر مسابقات پرداخت.
همچنین در ادامه مهرداد جمشیدی دقایقی در خصوص شرایط تیم های شرکت کننده صحبت کرد و در خصوص نحوه برگزاری این دوره از رقابت ها پرداخت و در مورد شرایط سنی گلفرهای شرکت کننده توافقاتی صورت گرفت. سپس به رعایت اصول ذکر شده در بخشنامه مانند شرایط بومی بودن، هماهنگی با مسئول فنی و رعایت اصول فنی و موازین اخلاقی در حین مسابقات تاکیدکرد.

شایان ذکر است؛ این جلسه امروز بعدازظهر در محل مجموعه ورزشی انقلاب تهران و با حضور سرپرستان ۱۴ تیم از استان های گیلان ، گلستان، مازندران، فارس، خوزستان، چهارمحال بختیاری، زنجان، آذربایجان شرقی ، سمنان، تهران، قم، اردبیل، کرمان و لرستان برگزار شد.
قرار است رقابت های گلف قهرمانی کشور آقایان رده سنی ۱۸ -۳۰ سال از روز یکشنبه مورخ ۱۳ آبان ماه به مدت دو روز در محل زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار گردد.تاريخ  ارسال:شنبه 12 آبان 1397 - 16:39

کد:99465-1397


 

 
گزارش تصویریمراسم اختتامیه مسابقات گلف کشوری جام جهان نما،یادمان فجر چهلم آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گورییس هیات گلف خوزستان: از امروز با تمام قوا رقابت های سوپر لیگ گلف آقایان کشور رابرگزار می کنیم آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.