پنجشنبه 1 فروردين 1398


 
 

  

 
اخبار استانها

پیام تبریک دکتر عزیزی رئیس فدراسیون گلف بمناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸ - تهران

»

پیام تبریک دبیر فدراسیون گلف بمناسب سال نو - تهران

»

پیام تبریک دکتر عزیزی رئیس فدراسیون گلف بمناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸ - تهران

»

پیام تبریک دکتر سلطانی فر به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸ خورشیدی - تهران

»

سال جدید، سال تولید، تلاش و اشتغال برای جوانان عزیز است/ اصل را فرع و فرع را اصل کردن، اشتباه راهبردی است/ مردم را از لحاظ خدمات دولتی، در رفاه بیشتری قرار خواهیم داد/ - تهران

»

کلید حل مشکلات اقتصادی توسعه تولید ملی است - تهران

»

جشنواره نوروزی فدراسیون گلف در برج میلاد تهران برپا شد - تهران

»

 
 


مسابقات اوپن آسیایی مینی گلف _ تایلند

کسب مقام سوم تیمی و انفرادی توسط تیم مینی گلف اردبیل

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف، مسابقات اوپن آسیایی مینی گلف 2018 در چیانگ مای تایلند بعد از سه روز تمرین و سه روز مسابقه در سه بخش استروک پلی، مَچ پلی و میکس پلی در دو بخش بانوان و آقایان و رده سنی زیر 18 و بالای 18 سال از تاریخ 9 تا 12 آبانماه برگزار شد و تیم مینی گلف نمین سرامیک استان اردبیل به نمایندگی از ایران در این مسابقات شرکت داشت که نتایج زیر بدست آمد:

در مسابقات استروک پلی و در بخش بانوان، تیم بانوان ایران به مقام سوم رسید و لیلا حسینی در قسمت انفرادی زیر 18 سال عنوان سوم را به خود اختصاص داد. همچنین در مسابقات انفرادی بالای 18 سال، معصومه نوحی پنجم شد، سیما شاهمحمدی در رده ششم قرار گرفت و سیده زهرا حسینی عنوان هفتم را به خود اختصاص داد.
اما در مسابقات استروک پلی بخش مردان، تیم ایران به عنوان سوم رسید و در بخش زیر 18 سال سهیل کابلی، محمد صدرا کابلی و علیرضا عبدالعلی پور به ترتیب عناوین چهارم تا ششم را بدست آوردند.
در بخش انفرادی بالای 18 سال نیز طه مولایی و ساعد مولایی به ترتیب چهارم و پنجم شدند.
اما در مسابقات میکس پلی، تیم ایران با ترکیب معصومه نوحی و ساعد مولایی به مقام سوم دست یافت و تیم دونفره سیما شاهمحمدی و طه مولایی چهارم شد.
در بخش مَچ پلی نیز، ساعد مولایی به مقام نخست بخش مردان دست یافت و طه مولایی دوم شد. سیما شاهمحمدی نیز به عنوان چهارم بخش بانوان رسید.تاريخ  ارسال:يكشنبه 13 آبان 1397 - 11:30

کد:99467-1398


 

 
گزارش تصویریهفته سوم از مرحله نهایی لیگ برتر گلف آقایان کشور برگزار شد آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوپیام تبریک دکتر عزیزی رئیس فدراسیون گلف بمناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸ آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.