پنجشنبه 1 فروردين 1398


 
 

  

 
اخبار استانها

پیام تبریک دکتر عزیزی رئیس فدراسیون گلف بمناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸ - تهران

»

پیام تبریک دبیر فدراسیون گلف بمناسب سال نو - تهران

»

پیام تبریک دکتر عزیزی رئیس فدراسیون گلف بمناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸ - تهران

»

پیام تبریک دکتر سلطانی فر به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸ خورشیدی - تهران

»

سال جدید، سال تولید، تلاش و اشتغال برای جوانان عزیز است/ اصل را فرع و فرع را اصل کردن، اشتباه راهبردی است/ مردم را از لحاظ خدمات دولتی، در رفاه بیشتری قرار خواهیم داد/ - تهران

»

کلید حل مشکلات اقتصادی توسعه تولید ملی است - تهران

»

جشنواره نوروزی فدراسیون گلف در برج میلاد تهران برپا شد - تهران

»

 
 


رئیس انجمن مینی گلف: آینده خوبی در انتظار مینی گلف است

مهرداد جمشیدی رئیس انجمن مینی گلف در گفتگو با سایت خبری فدراسیون گلف، در خصوص حضور تیم مینی گلف اردبیل(نمین سرامیک) در مسابقات اوپن آسیایی تایلند گفت: برای اولین بار در چند سال اخیر، از کشورمان نماینده ای در مسابقات مینی گلف قهرمانی آسیا داشتیم که با تمرینات فشرده و جدی اعضای تیم مینی گلف اردبیل توانستیم در رده تیمی و انفرادی به مقام سومی دست پیدا کنیم.
رئیس انجمن مینی گلف در این باره افزود: تیم مینی گلف نمین سرامیک استان اردبیل به نمایندگی از ایران در مسابقات آسیایی تایلند در شهر چیانگ مای شرکت کرد و تمام هزینه ها از سوی علی رستمی مدیرعامل شرکت نمین سرامیک استان اردبیل پرداخت شد.
وی در مورد اهمیت استعدادیابی در رشته ورزشی مینی گلف تصریح کرد؛ میدان دادن به جوانان آتیه دار قابل تمجید است و عمده ترین عامل در توفیق تیم مینی گلف استان اردبیل در اعزام اخیرشان به چیانگ مای را حمایت مسئولان این تیم و از سوی دیگر انسجام میان بازیکنان و جوانگرایی دانست.
جمشیدی در آخر افزود؛ زمانی که نام مینی گلف را میشنوید، ممکن است که نام ایران جزء کشورهای برتر در این رشته نباشد اما این روزها در ایران طرفداران زیادی پیدا کرده است و با توجه به اینکه رشته ورزشی مینی گلف پتانسیل خوبی در کشور دارد حیف است مورد توجه قرار نداد و امیدوارم این مهم اتفاق بیافتد و مسئولان نگاه ویژه ای به این رشته ورزشی نوپا در کشورمان داشته باشند.تاريخ  ارسال:دوشنبه 14 آبان 1397 - 12:46

کد:99469-1398


 

 
گزارش تصویریهفته سوم از مرحله نهایی لیگ برتر گلف آقایان کشور برگزار شد آرشیو گزارش تصویری

  
گفت و گوپیام تبریک دکتر عزیزی رئیس فدراسیون گلف بمناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸ آرشیو گفت و گو

 


 
آمار سایت

 
 

 

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.